پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
واکنش رسانه‌های اسپانیایی به برد ایران
۲۳:۰۳ | ۱۳۹۷/۰۳/۲۵
اجاره خودرو

واکنش رسانه‌های اسپانیایی به برد ایران

پرشین خودرو: رسانه‌های اسپانیایی پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی تاریخی عنوان کردند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین بازی‌اش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توانست با گل به خودی لحظات پایانی عزیز بوهادوز یک بر صفر مراکش را شکست دهد. رسانه‌های اسپانیایی به برد تاریخی ایران و شگفتی ساز شدن تیم ملی اشاره کردند.

آس نوشت: بوهادوز پیش‌بینی‌ها را بر هم زد. ایران شگفتی‌ساز شد و مراکش را در حالی شکست داد که شیران اطلس تیم برتر میدان بودند اما در نهایت پیروزی به مردان کارلوس کی‌روش رسید.

مارکا دیگر رسانه ورزشی اسپانیا در این رابطه نوشت: ایران با گل دقیقه ۹۵ پیروز شد و توانست با گل به خودی بازیکن حریف سه امتیاز بازی را کسب کند. در دیداری که حریفان اسپانیا بازی می‌کردند شگفتی رخ داد.

ال پاییس از این برد به عنوان یک پیروزی تاریخی یاد کرد و نوشت: تیم کارلوس کی‌روش با گل در وقت‌های اضافه پیروز و به طور موقت صدرنشین گروه شد. آخرین باری که یک بازیکن تعویضی با گل به خودی دروازه‌شان را باز کرد امانوئل پتی فرانسوی بود که برابر پرتغال گلزنی کرد.

موندو دپورتیوو این پیروزی را هدیه مراکشی‌ها به ایران دانست و اسپورت دیگر روزنامه کاتالانی این پیروزی را به لطف گل به خودی بوهادوز عنوان کرد.

نظر بینندگان
!
!
!