پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۱ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۲
«مگان» به عنوان سومین لژیونر «رنو» آماده رقابت در ایران می شود
۱۲:۴۱ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/رنو مگان جدید با چاشنی سازگاری با شرایط اقلیمی ایران؛

«مگان» به عنوان سومین لژیونر «رنو» آماده رقابت در ایران می شود

پرشین خودرو: پس از دو دهه حضور رنو 5 و سال ها تولید نسل قدیم مگان و ال90، خبر هایی از ورود نسل جدید مگان مطابق با شرایط اقلیمی ایران به گوش می رسد.

به گزارش پرشین خودرو، یکی از مهمترین موارد برای ورود یک خودروی جدید به بازار کشورهای مختلف، بحث تطابق پذیری محصول با شرایط آب و هوایی و از همه مهمتر با سوخت کشور مورد نظر است.نکته ای که در بازار ایران به دلیل وجود گری مارکت و رعایت نکردن این امر و به تبع آن واردات خودرو از کشورهایی که شرایط متفاوتی با آب و هوای ایران دارد، برای بسیاری از خریداران مشکلات زیادی را ایجاد کرده است.

تطابق رنو مگان با شرایط اقلیمی ایران

شرکت فرانسوی رنو الزامات سختگیرانه ای را درخصوص تطابق کیفی و عملکردی تمامی محصولات جدید با شرایط اقلیمی و جاده‌ای هریک از کشورهای بازار هدف دارد و برهمین اساس و با رعایت همه استانداردهای تعریف شده خود برای عرضه محصولات جدید به آن کشور، خودروها را سفارش گذاری و تولید می‌کند.


شواهد حاکی از آنست رنو مگان که خودروی همواره محبوب رنو در اکثر کشورهای جهان و همچنین ایران بوده و هست، برای هرچه زودتر رسیدن به دست طرفدارانش در مدل و ظاهر جدید، در حال سپری کردن مراحل چندگانه تست و بررسی شرکت مادر و مطابق با شرایط کشور ایران است.


رنو مگان جدید که با قدرت موتور 130 اسب بخار و حجم موتور 1200 سی سی توربو از گیربکس 7 سرعته دوکلاچه برخوردار است، در مدل سدان برای بازار ایران انتخاب شده است و رقبایی همچون کیا سراتو و هیوندای النترا در بازار کشور دارد.

 

 


گذراندن مراحل تست و بررسی هر خودروی جدید پیش از ورود، از مهمترین مراحل پیش نیاز برای عرضه آن به مشتریان است. حال باتوجه به این نکته و بر اساس خبرهای واصله، با اشتیاق بیشتری می‌توان منتظر حضور موفق این فرزند چابک و دوست داشتنی رنو در ایران بود.


در نسل جدید رنو مگان که از زبان جدید طراحی رنو بهره برده است، بر خلاف تلیسمان از کلیدهای پرتعداد و گیج‌کننده خبری نیست و می‌توان به کمک یک نمایشگر عمودی، بسیاری از تجهیزات رفاهی و فنی خودرو را کنترل کرد. فرم قرار گرفتن نمایشگر و قاب آن درمجموع جلوه‌ای مدرن به کابین مگان می‌دهد.


تاریخچه‌ی حضور رنو در ایران به زمان مظفرالدین شاه و واردات نخستین خودرو از بلژیک باز می گردد که این روند با حضور دو دهه ای رنو 5 در ایران و بعد از آن تولید مگان و لوگان تاریخی به اندازه کل صنعت خودروی کشور را در بر می گیرد.حضوری که البته به دلیل کیفیت بالا با استقبال بازار روبرو بوده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!