شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
ساخت بیش از ۳۰۰۰ کیلومتر پروژه ریلی در سراسر کشور
۱۰:۵۹ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
ایرانسل2

ساخت بیش از ۳۰۰۰ کیلومتر پروژه ریلی در سراسر کشور

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل از عملیات اجرایی برای ساخت بیش از سه هزار و ۴۱۰ کیلومتر پروژه ریلی در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایرنا خیرالله خادمی از عملیات اجرایی برای ساخت بیش از سه هزار و ۴۱۰ کیلومتر پروژه ریلی در سراسر کشور خبر داد و گفت: مقدمات ساخت پنج هزار کیلومتر خط آهن در دست مطالعه است و پارسال شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور موفق شد ۵۱۶ کیلومتر خط آن را ریل گذاری کند.

خادمی که مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور است، ادامه داد: ساخت خط آهن شیراز- بوشهر یکی از این پروژه های ریلی است و ساخت آن با ۲ هزار و ۳۶۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در دستور کار قرار دارد.

وی یادآوری کرد: در ۱۰ سال گذشته به طور متوسط ۱۴ هزار و ۶۵۶ مترمربع ایستگاه و ابنیه ریلی در کشور ساخته شد اما پارسال وزارت راه و شهرسازی توانست ۲۴ هزار و ۵۲۰ مترمربع ایستگاه راه آهن و ابنیه بسازد.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: در مجموع پارسال ۲۷ ایستگاه جدید راه آهن در دست ساخت قرار گرفت که بیش از ۲۱۸ هزارمترمربع آن به ایستگاه و بیش از هفت میلیون مترمربع آن به محوطه این ایستگاه ها مربوط می شود.


تلاش می کنیم همه این پروژه ها تا پایان امسال به بهره برداری برسد

پروژه ریلی

برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل ریلی کشور را موفقیت آمیز توصیف و تصریح کرد: این نمایشگاه محل مناسبی برای عرضه فناوری های جدید در بخش حمل ونقل ریلی بود و با وجود شرکت های خارجی و تعامل و همکاری آنها با طرف های داخلی زمینه های انتقال دانش فنی برای تولید تجهیزات پیشرفته در این بخش فراهم می شود.

پروژه ریلی


 ششمین نمایشگاه بین المللی حمل‌و‌نقل ریلی، صنایع و خدمات وابسته از بیست و نهم خردادماه تا یکم تیرماه با حضور ۹۰ شرکت خارجی و ۲۰۰ شرکت ایرانی برگزار شد.

در این نمایشگاه شرکت هایی از آلمان، چین، روسیه، لتونی، اسپانیا، ترکیه، جمهوری چک و اتریش آخرین دستاوردهای خود را در زمینه تولید واگن های مسافری، باری، لوکوموتیو و قطعات مختلف صنعت حمل ونقل ریلی و تجهیزات الکترونیک خطوط ریلی به نمایش گذاشتند.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!