دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
بازدید برندگان قرعه کشی سفر به روسیه از شهر مسکو
۱۱:۱۶ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
ایرانسل2
/گزارش خبری/

بازدید برندگان قرعه کشی سفر به روسیه از شهر مسکو

پرشین خودرو: کمپین هیجان جام جهانی با مدیران خودرو در اواخر آذرماه سال گذشته تا فروردین ماه سال جاری در شرکت مدیران خودرو آغاز شد تا طی آن 9 نفر از خریداران خودرو 315 بر اساس قرعه کشی برای سفر به روسیه انتخاب شدند.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت مدیران خودرو همواره سعی در افزایش رضایتمندی مشتریان خود داشته و در این راستا با طراحی برنامه های خاص این خواسته خود را تا حد بسیاری عینیت بخشیده است. سال گذشته شرکت مدیران خودرو اقدام به برگزاری کمپین " هیجان جام جهانی با مدیران خودرو" کرد که طی آن برخی از خریداران خودرو 315 برنده سفر به روسیه شدند تا یک سفر پرهیجان و منحصر بفرد را تجربه کنند.

این سفر با حضور برندگان این قرعه کشی از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) آغاز شد و تا تجربه لحظات بیاد ماندنی در مسکو ادامه یافت. حضور در جمع هواداران تیم های مختلف از کشور های دیگر و همچنین بازدید از مناطق دیدنی و معماری خاص شهر مسکو از لحظات بیاد ماندنی این سفر بود. حضور در میدان سرخ، کلیسای جامع سنت باسیل و همچنین دیدن مناظری از کاخ کرمیلین، ساختمان فدرال روسیه، کتابخانه ملی و ... از دیگر مکان های دیدنی این سفر بود.

 



در پایان به مناسب حضور تیم ایرانی و دیگر مدعوین شرکت چری از کشورهای برزیل، آرژاانتین و پرو ضیافت شامی به سبک روسیه در مجموعه کاخ سلطنتی پتروهوف مسکو برگزار شد.

تجربه حضور در روسیه می‌تواند یکی از جذابترین تجربه های سفر هر فرد باشد که این مهم برای برخی از خریداران محصولات مدیران خودرو محقق شد.
 

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!