یكشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۴:۲۲ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
«وسپا» مد این روزهای جوانان ثروتمند و متمول پایتخت!+ عکس
۱۴:۲۲ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
اجاره خودرو
/اختصاصی/

«وسپا» مد این روزهای جوانان ثروتمند و متمول پایتخت!+ عکس

پرشین خودرو: وسپا که روزگاری نه چندان دور موتورسیکلت قشر بازاری به خصوص فرش فروشان بود، این روزها به نماد جوانان ثروتمند پایتخت تبدیل شده است که با نگاه زیست محیطی به خرید این موتورسیکلت گران قیمت روی آورده اند!

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، این روزها که بحث اصلی همه ما نرخ دلار و سکه و رکود اقتصادی حاکم بر بازار است، افرادی هستند که در همین وضعیت و با نگاه محیط زیستی و کمک به آلودگی هوا از موتورسیکلت های وسپا با قیمت چند ده میلیونی استفاده می کنند.

حتما موتور سیکلت وسپا را به یاد دارید؟موتوری ایتالیایی که محبوب فرش فروش ها بود و همه ما در خیابان وسپا هایی که چند تخته فرش را حمل می کردند، دیده بودیم.

این روزها اما وسپا نیز به قشر مرفه و متمول اختصاص پیدا کرده است، موتور سیکلتی که  با قیمت های 80 تا 130 میلیون تومانی به جدیدترین مد جوانان ثروتمند برای نمایش دارایی های خود و خانواده تبدیل شده است.

در جدیدترین آگهی در وبسایت های فروش وسایل نقلیه این دو آگهی نظر ما را جلب کرد که در یکی از آن ها شخص فروشنده مدعی لیمیتد بودن موتورسیکلت خود شده است.نکته جالب این آگهی ها رشد تقریبا دو برابری این موتورسیکلت ها در چند ماه گذشته است.

 

 

 مهمترین دلیل گرانی موتورسیکلت های وسپا را کارشناسان این حوزه دست ساز بودن آن می دانند و البته قیمت سر به فلک کشیده ارز در بازار.

نظر بینندگان
!
!
!