شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
بیشترین سهم بازار خودروی ایران در اختیار «سایپا»
۱۵:۲۳ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
ایرانسل2
بر اساس گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت مشخص شد:

بیشترین سهم بازار خودروی ایران در اختیار «سایپا»

پرشین خودرو: گروه خودروسازی سایپا با در اختیار داشتن سهم 43.6 درصدی از بازار خودروی ایران، بزرگ‌ترین عرضه كننده خودروی كشور در هفت سال گذشته شناخته شد.

به گزارش پرشین خودرو، براساس گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت این گروه از ابتدای سال جاری تا پایان اردیبهشت‌ماه سال جاری توانسته 103 هزار و 691 دستگاه خودرو به بازار عرضه كند و عنوان بزرگ‌ترین عرضه كننده خودرو در كشور را به خود اختصاص دهد؛ این در حالی است كه تعداد خودروهای عرضه شده به بازار توسط خودروسازان داخلی در دو ماهه نخست سال جاری تعداد 226 هزار و 584 دستگاه بوده است.

گروه خودروسازی سایپا كه از دی ماه سال قبل تاكنون توانسته با افزایش چشمگیر تولید خودرو در ایران، عنوان بزرگ‌ترین خودروساز كشور را هم از آن خود كند، با عرضه موفقیت‌آمیز بیش از 103 هزار خودرو در دو ماهه نخست سال جاری، ركورد عرضه خودرو در هفت‌سال گذشته را شكست.

سیاست گروه خودروسازی سایپا برای عرضه خودرو به بازار در سال جاری، تحویل خودرو از كارخانه به مشتری اعلام شده و این گروه قصد دارد با استفاده از همین روش، در كمترین زمان ممكن، نیاز بازار را تحت پوشش قرار دهد.

 پیشتر نیز گروه خودروسازی سایپا موفق شده بود عنوان تولیدكننده برتر كشور را در یك بازه زمانی 4 ماهه به خود اختصاص دهد كه نشان‌دهنده برنامه این گروه برای رشد بهره‌وری و ارتقای جایگاه اقتصادی در میان تولیدكنندگان ایرانی از طریق رشد تولید و فروش خودرو است.

باتوجه به برنامه‌های تولیدمحور گروه خودروسازی سایپا در سال جاری، كارشناسان و صاحب‌نظران صنعت خودروسازی ایران پیش‌بینی می‌كنند این گروه بتواند تا پایان امسال باتوجه به عرضه محصولات جدید و ورود این خودروها به چرخه تولید تجاری و انبوه، سهم بازار خود را افزایش دهد.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!