دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
فوتبال دوستان از رانندگی هیجانی پرهیز کنند
۱۵:۳۷ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
ایرانسل2
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی:

فوتبال دوستان از رانندگی هیجانی پرهیز کنند

پرشین خودرو: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت خطاب به فوتبال دوستان گفت: در صورت برد تیم ایران در مقابل پرتغال هیجان حاصل از شادی و نشاط‌شان را در رانندگی دخیل نکرده و از رانندگی هیجانی و هرگونه رفتار نامناسب در حین رانندگی پرهیز کنند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازفارس، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت در خصوص بازی امشب تیم ملی ایران و پرتغال اظهار داشت: با توجه به مسابقه امشب تیم ملی فوتبال ، در صورت پیروزی تیم ملی ، خواهشمند است شهروندان تهرانی از هر گونه رفتار نامناسب و به دور از احتیاط حین رانندگی خوداری کنند.

وی گفت: رانندگی هیجانی در سطح معابر قطعاً خطر ساز خواهد بود و میتواند لطمات جبران ناپذیری با خود در پی داشته باشد.

فوتبال


مهماندار تصریح کرد: با توجه به تاریکی هوا در ساعات برگزاری و اتمام بازی و احتمال اینکه برخی از عابران پیاده از پوشش مناسب و مشخص در شب استفاده نکنند، احتمال بروز سوانح رانندگی وجود دارد ؛ لذا رانندگان حتماً در حین رانندگی توجه کافی به جلو را مد نظر قرار داده و از تلفن همراه در حین رانندگی استفاده نکنند.

وی ادامه داد: ممکن است در آن ساعات از شب خودروهای امدادی مانند آمبولانس در حال مأموریت باشند، بنابراین شهروندان در سطح معابر و به خصوص بزرگراه‌ها تجمع نکرده و خودروی خود را در محل‌های ممنوع متوقف نکنند که قطعا با برخورد پلیس مواجه خواهند شد.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: ماموران پلیس تا عادی شدن تردد در سطح معابر حضور فعال دارند.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!