شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
تجهیز 2 فروند بالگرد به دوربین دید در شب
۱۷:۱۷ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
ایرانسل2
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خبر داد:

تجهیز 2 فروند بالگرد به دوربین دید در شب

پرشین خودرو: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اختصاص بودجه برای تجهیز 2 فروند بالگرد به دوربین دید در شب در سال جاری خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایسنا، مرتضی سلیمی در گردهمایی معاونین امداد و نجات جمعیت هلال احمر سراسر کشور که صبح امروز در همدان برگزار شد، گفت: معاونین امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان های سراسر کشور سال بسیار پر کاری را سپری کرده‌اند و ما قدردان زحمات آن ها هستیم؛ چرا که سال گذشته، سال پر حادثه ای برای جمعیت هلال احمر بود و علاوه بر حوادث سال گذشته، طرح امداد و نجات نوروزی و به دنبال آن طرح امداد و نجات تابستانه هم نیازمند تلاش همه جانبه معاونین امداد و نجات در تمامی استان ها بود.

وی به نگاه ویژه رئیس جمعیت هلال احمر به امدادگران اشاره کرد و افزود: امدادگران جمعیت هلال احمر همیشه مورد حمایت دکتر پیوندی بوده اند و به نوبه خود از این نگاه ویژه متشکرم.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه هدف اصلی گردهمایی، بررسی برنامه پاسخگویی جمعیت هلال احمر به سوانح(EOP) است، اظهارداشت: این سند دومین سند در میان وزارت خانه ها و سازمان های پاسخگو در کشور در این زمینه محسوب می‎شود که توسط معاونت برنامه ریزی و آموزش های تخصصی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر آماده شده است و امیدواریم بتوانیم با استفاده از همه پتانسیل های جمعیت هلال احمر بهترین عملکرد را در اجرای این برنامه ارائه دهیم.

به گفته وی، لزوم فرماندهی واحد و استفاده از ظرفیت ها به عنوان یک اولویت اصلی در برنامه پاسخگویی جمعیت هلال احمر به سوانح(EOP) است که باید به آن پرداخته شود.

بلگرد


سلیمی با اشاره به برنامه های سال جاری سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، تاکید کرد: تمرکز زدایی و گسترش متوازن شبکه امداد و نجات برای پاسخگویی به موقع و مناسب، رتبه بندی مراکز کنترل و هدایت عملیات، دیجیتال شدن سیستم های ارتباط رادیویی که در 8 استان انجام شده و بودجه برای اجرا در8 استان دیگر هم از سوی دبیرکل جمعیت هلال احمر اختصاص داده شده است.

وی ادامه داد: نیاز سنجی و خرید اقلام و خودروهای امدادی متناسب با وظایف سازمان امداد و نجات، ساماندهی لجستیکی در بخش انبار، ترابری و تجهیزات با نگاه به ارتقا سطح عملکرد و آمادگی، برنامه مدیریت هوشمند عملیات لجستیکی هوشمند و برنامه ریزی برای برون سپاری بخشی از تامین اقلام امدادی، اجرایی کردن دستور العمل جامع پایگاه های امداد و نجات، برنامه ریزی برای تمرینات و مانورهای عملیاتی در شرایط واقعی و راه اندازی مراکز سلامت، آمایش سرزمینی که از استان سیستان و بلوچستان آغاز شده است.
 

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به اختصاص بودجه برای تجهیز 2 فروند بالگرد به دوربین دید در شب در سال جاری اشاره و خاطرنشان کرد: تجهیز ناوگان هوایی و پهپاد با حمایت دبیرکل جمعیت هلال احمر، تجهیز 2 فروند بالگرد به دوربین دید در شب، برنامه ریزی و عملیاتی کردن قطب های نه‌گانه در حوزه امداد هوایی، راه اندازی باشگاه امدادگران و برگزاری المپیاد های ورزشی برای امدادگران و همچنین اجرای دوره های توان افزایی برای امدادگران که با تخصیص به موقع اعتبارات در جذب و نگه داری و ساماندهی تیم ها موفق تر عمل کنیم.

 

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!