پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۳ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
 بررسی ماهانه قیمت طلا + جزییات
۱۱:۱۳ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
اجاره خودرو

بررسی ماهانه قیمت طلا + جزییات

پرشین خودرو: بررسی ماهانه قیمت طلا در خرداد ماه نشان از افزایش ۳۳ هزار و ۷۱۰ تومانی هر گرم طلا ۱۸ عیار در بازار دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازمیزان، بررسی قیمت طلا در خرداد ماه نشان دهنده آن است که هر گرم طلا ۱۸ عیار خرداد را با قیمت ۱۸۷ هزار و ۲۳۰ تومان آغاز کرد، در سومین روز از این ماه با جهش قیمت به رقم ۱۹۰ هزار و ۵۸۰ تومان رسید، در چهارمین و پنجمین روز از ماه با افت جزئی قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار به قیمت ۱۸۹ هزار و ۸۶۰ تومان و ۱۸۹ هزار و ۲۰۰ معامله شد.

مجددا از تاریخ ۶ خرداد ماه هر گرم طلا ۱۸ عیار با رشد قیمت به مبلغ ۱۹۱ هزار و ۴۰ تومان رسید، در دو روز پس از آن به رقم‌های ۱۹۳ هزار تومان و ۱۹۸ هزار و ۸۰ تومان مورد معامله قرار گرفت.

طلا در بازه زمانی ۹ تا ۱۳ خرداد ماه در بازه قیمتی ۱۹۴ هزار تومان تا ۱۹۷ هزار تومان در نوسان بود به گونه‌ای در تاریخ ۱۲ خرداد ماه در کمترین رقم حدود ۱۹۴ هزار و ۱۶۰ تومان و در تاریخ ۱۳ خرداد ماه در بیشترین رقم ۱۹۷ هزار و ۴۰ تومان خرید و فروش شد.

در نیمه ماه هر گرم طلا به کانال ۲۰۰ هزار تومان وارد شد و در مبلغ ۲۰۰ هزار و ۱۶۰ تومان رسید، مجددا برای مدت ۳ روز با افت جزئی قیمت به بازه قیمتی ۱۹۸ تا ۱۹۹ هزار تومان بازگشت، اما از تاریخ ۱۹ خرداد قیمت‌ها به روند صعودی خود ادامه داد به گونه‌ای که در همان روز به قیمت ۲۰۱ هزار و ۵۵۰ تومان معامله شد.

طلا


پس از آن تا تاریخ ۲۱ خرداد ماه در بازه ۲۰۰ هزار تومان بود و به طور مشخص در رقم ۲۰۴ هزار و ۶۶۰ تومان به ثبت رسید. طی دو روز پس از آن در قیمت‌های ۲۱۰ هزار و ۳۰۰ تومان و ۲۱۱ هزار و ۹۸۰ تومان خرید و فروش شد.

هر گرم طلا ۱۸ عیار از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ خرداد با کاهش قیمت به کمتر از ۲۱۰ هزار تومان رسید به گونه‌ای که در ۲۶ روز در رقم ۲۰۶ هزار و ۲۸۰ تومان مورد معامله قرار گرفت.
 

در ۵ روز پایانی هفته شیب افزایش قیمت طلا تندتر شد تا جایی که از رقم ۲۱۰ هزار و ۶۷۰ تومان در تاریخ ۲۷ خرداد به رقم ۲۱۹ هزار و ۶۷۰ تومان در تاریخ ۳۰ خرداد و در آخرین روز از ماه به رقم ۲۲۰ هزار و ۹۴۰ تومان قیمت گذاری شد.کمترین رقم ثبت شده برای هر گرم طلا ۱۸ عیار در بازه زمانی خرداد ماه در اولین روز از ماه و به رقم ۱۸۷ هزار و ۲۳۰ تومان و بیشترین رقم آن در آخرین روز از ماه و به ارزش ۲۲۰ هزار و ۹۴۰ تومان قیمت گذاری شد که اختلاف قیمت اولین و آخرین روز از ماه نشان از افزایش ۳۳ هزار و ۷۱۰ تومانی دارد.

محمد محمدولی رئیس اتحادیه طلا و جواهر در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، در خصوص تفاوت قیمت طلا با اونس جهانی گفت: قیمت طلا با بازار‌های جهانی کمی اختلاف دارد و تفاوتی آنچنان با بازار‌های جهانی ندارد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!