سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
اسامی خبرنگاران دریافت کننده طرح ترافیک اعلام شد
۱۰:۵۰ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
ایرانسل2
با هدف کوتاه کردن دست رانت‌خواران؛

اسامی خبرنگاران دریافت کننده طرح ترافیک اعلام شد

پرشین خودرو: رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از کوتاه شدن دست رانتخواران در پی انتشار لیست دریافت کنندگان طرح ترافیک خبرنگاری خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایسنا، ناهید خداکرمی با اشاره به انتشار نام افرادی که از سهمیه خبرنگاری استفاده کرده‌اند گفت: این اتفاق ارزشمند برای اولین بار در طول تاریخ رخ داده است.

وی با بیان اینکه شورای شهر و شهرداری تهران با هم شعار شفافیت را دنبال خواهند کرد گفت: مردم محرم هستند و معتقدیم باید در جریان همه امورات قرار بگیرند.

طرح ترافیکوی با بیان اینکه اگر کسی از مزایای خاصی استفاده می‌کند باید اطلاعات آن منتشر شود تا همه مردم بدانند که چرا این افراد از این شرایط خاص برخوردار شده‌اند گفت: اگر شورا تصمیم گرفته که برای خبرنگاران تسهیلاتی فراهم کند باید مشخص شود که آیا این فرد خبرنگار است یا نه؟افزود: متاسفانه اطلاع یافتیم که در سنوات گذشته برخی به نام خبرنگار از رانت طرح ترافیک استفاده می‌کردند که بر همین اساس لازم بود که اسامی  دریافت کنندگان سهمیه طرح ترافیک منتشر شود که خوشبختانه این مساله سبب شد که حتی برخی از افراد از ابتدا ثبت نام نکنند.
 

وی با بیان اینکه انتشار اسامی دریافت کنندگان طرح ترافیک خبرنگاری باعث کوتاه شدن دست رانتخواران شد گفت: البته بهتر بود که نام رسانه‌های دریافت کننده نیز در کناراسامی افراد درج می‌شد که برای پیگیری این مهم با معاونت مربوطه رایزنی خواهیم کرد.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!