چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۹:۵۷ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
تحویل کالا با خودروی خودران آزمایش می شود
۱۹:۵۷ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
اجاره خودرو

تحویل کالا با خودروی خودران آزمایش می شود

پرشین خودرو: سوپرمارکت زنجیره ای در آمریکا با همکاری یک استارت اپ خودروی خودران قصد دارد در یک برنامه آزمایشی تحویل کالا به وسیله خودروی خودران را آزمایش کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ماشابل تک، شرکت سوپرمارکت های زنجیره ایKroger با همکاری استارت اپ ربات های خودکار Nuro اعلام کرده اند ناوگانی از خودروهای خودران را برای ارسال بسته های خرید مشتریان به کار می گیرند.

این خودروی بی سرنشین در پاییز امسال طبق یک برنامه آزمایشی ارسال محموله هایی مانند شیر، تخم مرغ و نان را ارسال می کند. البته مکان انجام این آزمایش اعلام نشده است.

سوپرمارکت های زنجیره ای کروگر امیدوار است خودروهای بی سرنشین نورو را در ۲۸۰۰ شعبه خود در سراسر آمریکا به کار گیرد.
 

به این ترتیب کروگر نخستین سوپرمارکت آمریکایی خواهد بود که با کمک خودروهای خودران کالاها را برای مشتریان ارسال می کند.

خودروخودران


مشتریان می توانند کالاهای مورد نیازشان را از طریق یک اپلیکیشن موبایل سفارش دهند. پس از ثبت سفارش خودروی خودران مایحتاج مورد نیاز را برای او می آورد. البته مشتری باید برای تحویل کالاها حاضر باشد.

خودروی خودران نیز یک ون است که R۱ نام گرفته است. این خودرو با گوشه هایی منحنی، شبیه یک ظرف غذا است که عرض آن نصف و طول آن دوسوم ابعاد یک خودروی تویوتا کرولا است. حداکثر سرعت خودرو ۲۵ مایل بر ساعت است.

هنگام خروج خودروی خودران و همچنین در طول مسیر وضعیت آن به مشتری اطلاع رسانی می شود. خودروی مذکور مجهز به دوربین، رادار و یک واحد LIDAR روی سقف است تا در مسیر حرکت کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!