سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
افزایش 2.6 برابری تولید سایپادیزل نسبت به بهار 96
۱۱:۵۲ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
ایرانسل2
1270 کامیون و کامیونت در سایپادیزل تولید شد؛

افزایش 2.6 برابری تولید سایپادیزل نسبت به بهار 96

پرشین خودرو: شرکت سایپادیزل در بهار امسال (3 ماه اخیر) توانسته است تیراژ تولید خود را به 1270 دستگاه انواع کامیون و کامیونت برساند که این میزان تولید در قیاس با مدت مشابه سال گذشته نشان از رشد 155 درصدی (2.6 برابری) دارد.

به گزارش پرشین خودرو، تولیدات بهاری سایپادیزل را تعداد 575 دستگاه ولوو، 503 دستگاه كامیونت فوتون و 192 دستگاه دانگ فنگ تشكیل می دهد. در حالی كه این مجموعه صنعتی در مدت مشابه سال قبل 348 دستگاه ولوو و 150 دستگاه فوتون را تولید و روانه بازار كرده بود.

سایپادیزل به منظور تناسب عرضه، تقاضا و پاسخگویی به نیاز مشتریان، در سه ماهه نخست سال جاری، تعداد 735 دستگاه از انواع محصولات خود را به مشتریان تحویل قطعی كرد كه این میزان فروش نسبت به مدت مشابه رشد 19 درصدی را نشان می دهد. همچنین، حجم ریالی فروش محصولات سایپادیزل نیز در دوره یاد شده، با رشد 71 درصدی همراه بوده است.


سایپادیزل

 

با توجه به رسالت شركت سایپادیزل در راستای تأمین محصولات نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای كشور، این شركت در سه ماهه نخست سال97،‌ نسبت به صدور 158 فاكتور فروش محصول و نیز تحویل 150 دستگاه از خودروهای تجاری به مشتریان طرح نوسازی اقدام كرده است.

سایر محصولات پیش فروش شده نیز بر مبنای برنامه تولید، طی ماه های آتی به تدریج تحویل مشتریان خواهد شد.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!