جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۹ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
نمایندگان مجلس آرم طرح ترافیک خبرنگاری دریافت کرده‌اند
۱۵:۲۹ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
اجاره خودرو
عضو شورای شهر تهران خبر داد؛

نمایندگان مجلس آرم طرح ترافیک خبرنگاری دریافت کرده‌اند

پرشین خودرو: عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه مسئولان معاونت حمل‌ونقل ترافیک را به شورا احضار می‌کنیم، گفت: باید توضیح دهند که چرا آرم طرح ترافیک را این گونه توزیع کرده‌اند و چرا نام رسانه‌ها را اعلام نکرده‌اند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، حسن خلیل‌آبادی با اشاره به انتشار ناقص لیست خبرنگاران دریافت کننده آرم طرح ترافیک، گفت: معاونت حمل ونقل ترافیک باید اسامی دریافت‌کنندگان آرم طرح ترافیک را اعلام کنند.
 

وی با اشاره به اینکه برخی از مدیران شهرداری، مشاوران شورا، نمایندگان مجلس، آرم طرح ترافیک خبرنگاری دریافت کرده‌اند، گفت: این طرح به نام خبرنگاران است و نباید بچه‌های نمایندگان مجلس یا فرزندان مسئولان نشریه‌ها این طرح را دریافت کنند.

 

طرح ترافیک


خلیل‌آبادی با بیان اینکه مسئولان معاونت حمل‌ونقل ترافیک را به شورا احضار می‌کنیم، گفت: باید توضیح دهند که چرا آرم طرح ترافیک را این گونه توزیع کرده‌اند و چرا نام رسانه‌ها را اعلام نکرده‌اند.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شفاف‌سازی کار بسیار خوبی است، گفت: باید نام رسانه‌ها را هم اعلام کنند و مشخص شود که کدام رسانه‌ها آرم طرح ترافیک دریافت کرده‌اند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!