سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
قابلیت جدید استوری اینستاگرام
۲۰:۳۵ | ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
ایرانسل2

قابلیت جدید استوری اینستاگرام

پرشین خودرو: اینستاگرام در آخرین آپدیت خود قابلیت اضافه کردن موزیک به استوری را فراهم کرده است. به این ترتیب می‌توانید بدون اپلیکیشن‌های جانبی آهنگ مورد علاقه خود را روی استوری قرار دهید.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از برترین ها،  اینستاگرام در آخرین آپدیت خود قابلیت اضافه کردن موزیک به استوری را فراهم کرده است. به این ترتیب می‌توانید بدون اپلیکیشن‌های جانبی آهنگ مورد علاقه خود را روی استوری قرار دهید.

 

استوری اینستاگرام

 

اضافه کردن موزیک به استوری یکی از راه‌های محبوب جذاب‌تر کردن استوری‌هاست. تا پیش از این می‌بایست با استفاده از اپلیکیشن‌های جانبی و یا با ضبط کردن تصویر و صدا این‌کار را انجام دهید اما حالا اینستاگرام کار را برایتان ساده کرده است.

البته گفتنی است موزیک‌هایی که می‌توانید از این راه روی استوری خود قرار دهید باید در آرشیو اینستاگرام موجود باشند. اینستاگرام به لطف قرارداد فیس‌بوک با ناشران مشهور موسیقی مثل سونی و وارنر موزیک توانسته کلکسیون خوبی را جمع‌آوری کند.

آموزش اضافه کردن موزیک به استوری اینستاگرام

  1. ابتدا تصویر یا ویدئوی مورد نظر را به روش دلخواه خود وارد استوری کنید.
  2. سپس از بخش استیکرها، استیکر MUSIC را پیدا کرده و انتخاب کنید.
  3. حالا می‌توانید نام موزیک مورد علاقه خود را جستجو کنید و یا اگر آهنگ خاصی مدنظر ندارید از بخش ژانر یا Moods بسته به حال و هوای استوری یکی را انتخاب کنید.

حالا وقتی فردی استوری شما را تماشا می‌کند آهنگ به صورت خودکار پخش شده و نام موزیک و خواننده نیز نمایش داده می‌شود.

گفتنی است برای استفاده از این قابلیت باید اینستاگرام را به آخرین نسخه (نسخه 51 یا بالاتر) آپدیت کرده باشید. همچنین این ویژگی هنوز برای کاربران همه مناطق عرضه نشده و شاید لازم باشد تا چند روز یا چند هفته صبر کنید.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!