شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
ارجاع پرونده رئیس سابق ستاد سوخت به مجتمع قضایی کارکنان
۱۱:۴۶ | ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
ایرانسل2

ارجاع پرونده رئیس سابق ستاد سوخت به مجتمع قضایی کارکنان

پرشین خودرو: رئیس مجتمع قضایی کارکنان دولت گفت: وقت دادگاه تاکنون برای رئیس سابق ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت تعیین نشده اما این پرونده برای رسیدگی به این مجتمع ارجاع شده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایرنا، سید حمیدرضا حسینی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت پرونده سردار رویانیان با عنوان اتهامی تخلفات مالی، اظهار داشت: این پرونده به مجتمع قضایی ویژه کارکنان دولت آمده و تعیین شعبه شده اما هنوز زمان محاکمه تعیین نشده است.

* املاک شهرداری
حسینی همچنین درباره پرونده املاک نجومی گفت: در این ارتباط 12 پرونده به مجتمع قضایی ویژه کارکنان دولت ارسال شده بود که تعدادی از این پرونده‌ها رسیدگی و منتهی به صدور رأی شد و تعدادی دیگر هنوز در دست رسیدگی است.
سرپرست مجتمع قضایی ویژه کارکنان دولت در پاسخ به این پرسش که آیا آرای صادرشده، مربوط به مدیران شهرداری است، اظهار داشت: این افراد مدیر شهرداری نیستند و هنوز برای مدیران شهرداری حکمی صادر نشده است.

مجتع قضایی


حسینی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر پایان یافتن یا نیافتن رسیدگی به پرونده حقوق‌های نجومی، اظهار داشت: هنوز رسیدگی به تعدادی از این پرونده‌ها باقی مانده است؛ البته تعداد پرونده‌های مرتبط با حقوق‌های نجومی زیاد است که شماری از آنها محکوم شدند یا برائت گرفتند و برخی دیگر نیز همچنان در دست رسیدگی است.
این مقام قضایی همچنین درباره آخرین وضعیت پرونده یاسین رامین و اینکه رئیس جمعیت هلال احمر از صدور قریب الوقوع حکم این پرونده خبر داده بود، گفت: هنوز در این پرونده حکمی صادر نشده زیرا رسیدگی به آن پایان نیافته است؛ تاکنون دو یا سه جلسه برگزار شده است و رسیدگی‌ها ادامه دارد.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!