سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
نیسان GT-R50 با گودزیلایی ورای محدودیت می‌آید +تصویر
۱۴:۵۴ | ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
ایرانسل2

نیسان GT-R50 با گودزیلایی ورای محدودیت می‌آید +تصویر

پرشین خودرو: همگان GT-R نیسان را با نام گودزیلا می‌شناسند. لقبی قدرتمندانه برای خودروی سریع و عجیب ژاپنی‌ها. حال فرض کنید همین خودروی فوق‌العاده به مناسبتی خاص و با همکاری ایتال‌دیزاین ساخته شود. نتیجه محصولی قدرتی و فوق‌العاده خواهد بود که GT-R50 نام دارد و برای گرامی داشت 50 سالگی همین خودرو ساخته شده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از "موتورترند"، این محصول نتیجه اولین همکاری مجموعه ایتال‌دیزان و نیسان محسوب می‌شود و دیدنی از آب درآمده است.

نیسان

طراحی خارجی این خودرو چشمتان را خواهد زد. خودرو براق است و بخش‌های طلایی با برآمدگی قابل‌توجه، چراغ‌های LED نازک، خط سقف کم ارتفاع‌، حالت خاص شیشه عقب و چراغ‌های شناور منحصربه‌فرد همگی به تک شدن خودرو کمک شایانی کرده‌اند. طرحان سقف خودرو را 2 اینچ کوتاه کرده و لبه‌های تیزتری را بخش پشت خودرو برگزیده‌اند.

گلگیرهای اطراف چرخ‌ها بازطراحی شده و مدل شیشه عقب نیز تغییر کرده است.

نیسان

درون کابین نیز داستان خود را دارد و برعکس خودروهای مدرن امروزی شاهد یک صفحه نمایش بزرگ دیجیتالی نخواهیم بود. با این وجود صفحه پشت‌آمپر کاملا دیجیتال ارائه شده است. در این بخش نیز شاهد هایلایت‌های طلایی برای هماهنگی با نمای خارجی هستیم.

نیسان

در زیر درب کاپوت یک موتور 3.8 موتور 6 سیلندر توئین توربو می‌غرد. این موتور با گشتاور 780 نیوتن‌متر 710 اسب‌‌بخار قدرت دارند. این موتور قدرتمند با یک موتور 6 سرعته 2 کلاچه هماهنگی دارد و دیفرانسل‌های قوی قدرت را به خوبی بین چرخ‌های جلو عقب توزیع می‌کند.

نیسان

نیسان این گودزیلای جدید را "ورای محدودیت" نامیده و پیشرو بودن مهندسی و طراحی خود را به رخ رقبا می‌کشد.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!