جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۷ | ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
توانایی ارائه خدمات تعمیر و نگهداری هواپیما به کشورهای منطقه
۱۳:۰۷ | ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
اجاره خودرو
دبیر ستاد صنایع هوانوردی مطرح کرد:

توانایی ارائه خدمات تعمیر و نگهداری هواپیما به کشورهای منطقه

پرشین خودرو: دبیر ستاد توسعه صنایع و فناوری‌های دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی گفت: در حال حاضر ایران توانایی ارائه خدمات تعمیر و نگهداری هواپیما به کشورهای منطقه را دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، منوچهر منطقی در خصوص پیشرفت چشمگیر ایران در حوزه تعمیر و نگهداری هواپیما بعد از انقلاب اسلامی، تصریح کرد: یکی از موفقیت‌های ایران بعد از انقلاب، در حوزه تعمیر و نگهداری انواع هواپیماهای نظامی، بالگردها و انواع هواپیماهای تجاری است.

خدمات تعیمر هواپیما


دبیر ستاد توسعه صنایع و فناوری‌های دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: امروز می توانیم ادعا کنیم که در این زمینه خود اتکا هستیم و توانایی ارائه این نوع خدمات به دیگر کشورهای منطقه را هم داریم.
 

به گفته منطقی، گامهای علمی و فنی بزرگی برای رفع مشکلات و تامین نیازمندیهای صنعت هوانوردی کشور و همچنین سامانه های اویونیکی برداشته شده است.منطقی بیان کرد: بومی سازی سامانه‌های اویونیکی مطابق با استانداردهای روز هوایی دنیا و ایجاد زنجیره تامین مناسب از قطعات و زیرسامانه های اویونیکی را در کارگروه اویونیک ستاد توسعه صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی پیگیری خواهیم کرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!