چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
پرشین خودرو
استقرار ایکس‌ری‌ در فرودگاه امام برای مقابله با قاچاق طلا و دلار
۱۳:۴۰ | ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
ایرانسل2

استقرار ایکس‌ری‌ در فرودگاه امام برای مقابله با قاچاق طلا و دلار

پرشین خودرو: دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا وارز استان تهران از استقرار ایکس‌ری‌های قدرتمند در فرودگاه امام خمینی (ره) برای مقابله با قاچاق طلا و دلار خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از تسنیم، علی‌اکبر پوراحمد نژاد با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه برخورد با قاچاقچیان کالا و ارز، گفت: به دنبال هیجانی شدن بازار ارز، کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با همکاری دستگاه‌های انتظامی و امنیتی، سعی کرد تا از انجام معاملات خارج از صرافی‌ها جلوگیری کرده و با اقدامات کنترلی اجازه فعالیت به دلالان و قاچاقچیان را ندهد.

ایکس ری


دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران افزود: علاوه بر این در حوزه فرودگاه امام خمینی (ره) و پروازهای خارجی هم، اقدامات کنترلی تشدید شد و دستگاه‌های ایکس‌ری جدید در این فرودگاه به بهره‌برداری رسیدند.

وی اضافه کرد: این دستگاه‌ها قدرت بالایی در تشخیص هرگونه فلز با هر آلیاژ را دارند و به دنبال استفاده از این دستگاه‌ها و تجهیزات جدید، هرگونه جاسازی طلا و ارز را حتی در بدن افراد نشان می‌دهد که با بهره‌برداری از این تجهیزات، آمار کشفیات ارز و طلای قاچاق به شدت افزایش یافت.
 

به گفته دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران، مقادیر قابل توجهی طلای دست دوم قاچاق و حتی طلای آب شده که به اشکال مختلف از جمله سگک کمربند درآمده بود، کشف و ضبط شده است.
 

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!