شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
اولین شاسی‌بلند آلفارومئو به نام استلویو ارائه شد +تصویر
۱۵:۵۸ | ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
ایرانسل2

اولین شاسی‌بلند آلفارومئو به نام استلویو ارائه شد +تصویر

پرشین خودرو: اولین شاسی‌بلند آلفارومئو یعنی استلویو تنها با قابلیت محرک چهار چرخ ارائه شد. کمپانی سازنده بر آن شد تا سلسله تغییراتی راروی این خودرو ایجاد کنند و بنابراین آنها نسخه جدیدی از این خودرو را به صورت محرک چرخ‌‌های عقب یا همان "دیفرانسیل عقب" ارائه کردند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازعصرایران، این ویژگی نه تنها باعث می‌شود تا شاسی بلند معروف آلفایی‌ها 100 پوند (45 کیلوگرم) سبک‌تر شود، بلکه باعث ارزان‌تر شدن 2000 دلاری آن نیز خواهد شد. این یک بازی برد- برد ایتالیایی است. این خودرو نشان Q2 را به علامت دف عقب و Q4 را به نشان محرک تمام چرخ با خود حمل خواهد کرد.

استلویوی

 

استلویوی

با این وجود کاهش وزن به معنای افزایش قدرت نخواهد بود. موتور این شاسی‌بلند 2 لیتری توربوشارژ 4 سیلندر، همچنان با گشتاور 414 نیوتن‌متر 280 اسب بخار توان دارد و با یک سامانه انتقال قدرت 8 سرعته هماهنگ است. این یعنی کمپانی سازنده هنوز از همان موتور مدل‌هالی قبلی برای مدل تغییریافته بهره می‌برد.

استلویوی


 

استلویو


با این حال انتخاب یک استلویوی دف عقب، باعث می‌شود تا مشتری پدال‌های آلومینیومی را زیر پای خود حس کند. کالیپرهای ترمز رنگی، رینگ‌های 19 اینچی و گزینه‌های دیگر از ویژگی‌های این خودرو است. درون کابین نیز گزینه‌های زیادی از فناوری‌های کمکی راننده دیده می‌شود. صفحه نمایش خودرو نیز 8/8 اینچی بوده و سامانه کنترل آب و هوا نیز از نقاط قوت خودرو محسوب می‌شود.
 

خودرو

 

خودرو

بسیاری از رانندگان یک شاسی بلند با دیفرانسیل عقب را دوست خواهند داشت و پیش‌بینی می‌شود استقبال خوبی از این خودرو شود.
 

خودرو


 

خودرو

 

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!