دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
ثبت آنلاین تخلفات از طریق دوربین‌های ترافیکی
۱۰:۳۷ | ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
ایرانسل2
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی:

ثبت آنلاین تخلفات از طریق دوربین‌های ترافیکی

پرشین خودرو: معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: در صورت قطعی برق، دوربین‌های ترافیکی هم خاموش می‌شوند و برای جلوگیری از هرج و مرج عوامل پلیس راهور به صورت فیزیکی در محل حضور دارند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازمیزان، سرهنگ مسعود جبارزاده  درباره قطعی برق و خاموشی چراغ‌های راهنمایی، گفت: تا کنون قطعی برق، مشکل خاصی را برای بحث ترافیک تهران ایجاد نکرده است.
 

وی با اعلام اینکه در صورت قطع برق، دوربین‌های ترافیکی در سطح معابر و بزرگراه‌های منطقه‌ای که دچار قطع برق شده نیز از کار می‌افتند، افزود: ثبت تخلفات راهنمایی و رانندگی که توسط دوربین‌ها انجام می‌شود لحظه‌ای است و به محض قطع برق، ثبت تخلفات متوقف می‌شود. این طور نیست که تخلفی در حافظه دوربین بماند و با قطع برق حافظه دوربین پاک شود.

 

ثبت تخلف


معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در ادامه با توصیه یه شهروندان برای رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، گفت: شرکت برق منطقه‌ای تهران قطعی برق مناطق را اعلام می‌کند و با توجه به اینکه چراغ‌های راهنمایی و رانندگی در زمان قطعی برق از دسترس خارج می‌شوند، بلافاصله ماموران پلیس راهور در محل‌های اعلام شده حاضر می‌شوند تا از هرج و مرج ترافیکی جلوگیری کنند.

جبار زاده در ادامه به رانندگان توصیه کرد حتما قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را بدون، چون و چرا رعایت کنند و در صورت رانندگی در معابری که برق آن قطع شده است نهایت همکاری را با ماموران پلیس راهور حاضر در محل داشته باشند.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!