چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
پرشین خودرو
افزایش شمار ماموران پلیس راهور در تقاطع‌ها و چهارراه‌ها
۱۱:۲۲ | ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
ایرانسل2

افزایش شمار ماموران پلیس راهور در تقاطع‌ها و چهارراه‌ها

پرشین خودرو: رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در زمان قطعی برق در تقاطع ها ماموران راهنمایی و رانندگی کار چراغ های راهنمایی و رانندگی را انجام می‌دهند.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در رابطه با قطعی برق در روزهای تابستان و خاموشی چراغ های راهنمایی و رانندگی اظهار کرد: اگر برق در تقاطعی قطع شود، پلیس راهو تعداد نیروی‌های خود را در آن تقاطع تقویت می‌کند.
 

وی افزود: با قطعی برق در تقاطع‌ها، به جای دو مامور راهنمایی و رانندگی، 5 مامور در محل مستقر می‌شوند و هر ماموری مسئولیت کنترل و راهنمایی خودروهای یک ضلع تقاطع را بر عهده می‌گیرد و این ماموران با حرکت دست با یکدیگر هماهنگ هستند و با سوت و حرکات دست کار چراغ راهنمایی و رانندگی را انجام می‌دهند.

 

پلیس


رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: ماموران راهنمایی و رانندگی در تقاطع‌ها در زمان قطعی برق کار را مدیریت می‌کنند تا تصادفی رخ ندهد.

سرهنگ رازقی افزود: در طول چند روز گذشته با قطعی برق مواجه بودیم، اگر چه مقداری به بار ترافیکی در تقاطع‌ها افزوده شده است، اما تصادف خاصی رخ نداده و اگر تصادفی هم اتفاق افتاده باشد، جزئی بوده و مشکل خاصی از این بابت وجود ندارد.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!