دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در شمال شرق تهران
۱۶:۲۳ | ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
ایرانسل2
شهردار منطقه ۴ تهران خبر داد:

نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در شمال شرق تهران

پرشین خودرو: شهردار منطقه ۴ تهران از نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد و گفت: در یک سال گذشته ۱۵۰ دستگاه تاکسی صفرکیلومتر به ناوگان حمل و نقل عمومی منطقه ۴ افزوده شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایسنا،  سیدعلیرضا حسینی با اعلام این خبر افزود: در راستای گسترش حمل و نقل پاک و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی با هماهنگی سازمان اتوبوسرانی، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و سازمان تاکسیرانی تمامی مینی بوس های فرسوده که متاسفانه همگی بالای سی تا سی و پنج سال قدمت داشتند، با تاکسی‌های صفر کیلومتر تعویض شدند.

حمل ونقل

حسینی، کاهش آلودگی هوا و افزایش ایمنی شهروندان را یکی از مهمترین اهداف این طرح عنوان کرد و گفت: با نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، میزان علاقمندی شهروندان به استفاده از وسایل عمومی افزایش خواهد یافت.
وی با اشاره به تسهیلات پیش بینی شده به رانندگان خودروها گفت: در این میان با اعطای تسهیلات و وام هایی که با شرایط مناسب در اختیار رانندگان قرار گرفت، یکصد و پنجاه دستگاه به طور کامل نوسازی شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ، حسینی در پایان گفت: نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به صورت پایلوت در منطقه چهار در حال اجراست و به زودی در سایر ناوگان حمل و نقل نیز اجرایی می شود.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!