چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
پرشین خودرو
کسب بالاترین انطباق نظام مدیریتی خدمات پس از فروش برای سایپا
۱۸:۰۴ | ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
ایرانسل2
قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مطرح کرد:

کسب بالاترین انطباق نظام مدیریتی خدمات پس از فروش برای سایپا

پرشین خودرو: بر اساس گزارش شركت ISQI در ارزیابی عملكرد شركت های خدمات پس از فروش خودرو در سال 1396، شركت سایپایدك از حیث انطباق با الزامات آئین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف كنندگان خودرو، بالاترین انطباق را در خصوص نظام مدیریتی حوزه خدمات پس از فروش خودرو كسب کرد.

به گزارش پرشین خودرو، اردشیر امینی قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، با بیان این مطلب گفت: شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران به صورت سالانه نسبت به ارزیابی شركت های خدمات پس از فروش اقدام می کند. این ارزیابی شامل بررسی پارامترهایی نظیر: فرایند آموزش ، فرایند تامین به موقع قطعات یدكی ،الزامات مرتبط با گارانتی خودرو ها، دستور العمل های فنی و تعمیراتی خودرو ها ،فرایند پاسخگویی و رسیدگی وشكایت مشتریان و ... است كه سایپایدك با كسب 85 نمره از 100 نمره نهایی با انطباق خیلی زیاد در این شاخص بالاترین رتبه را در حوزه خدمات پس از فروش در كنار دو شركت دیگر كسب کرده است.

مدیرعامل سایپایدک ادامه داد: سازمان خدمات پس از فروش سایپا در سال 96 و ماه های ابتدایی سال 97 با اجرای برنامه های متنوعی در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان از خدمات پس از فروش و كاهش مدت زمان پاسخگویی به درخواست های مشتریان توانسته است گام های مهمی در راستای ارتقای رضایت مندی مشتریان بردارد و به اهداف پیش بینی شده دست یابد.

بر اساس گزارش منتشر شده از ارزیابی وضعیت خدمات پس ازفروش خودرو های سواری عرضه شده در سال1396، در گروه شركت های دارای بیش از 10 نمایندگی مجاز، شركت سایپا یدك به همراه 6 شركت دیگر با كسب دو ستاره حائز بالاترین رتبه در خدمات پس از فروش خودرو در كشور شده و هیچ شركتی موفق به كسب رتبه اول در این حوزه نشده است.

 

amini

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!