یكشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
آغاز همکاری با بیمه آسیا و پاسارگاد
۱۶:۴۲ | ۱۳۹۰/۱۲/۰۳
اجاره خودرو

آغاز همکاری با بیمه آسیا و پاسارگاد

پرشین خودرو: شرکت کارگزاری بیمه سایپا مذاکراتی جهت همکاری های دو جانبه با شرکت های مختلف بیمه ای انجام داده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، این امر موجب شروع همکاری در زمینه بیمه اتومبیل با شرکت بیمه آسیا و همچنین شروع همکاری در زمینه بیمه عمر و سرمایه گذاری با شرکت بیمه پاسارگاد از نیمه دوم سال جاری گردیده است.

فروش بیمه نامه عمر و حوادث در گروه خودروسازی سایپا

شرکت کارگزاری بیمه سایپا جهت تضمین آرامش پایدار برای خانواده بزرگ سایپا اقدام به فروش بیمه های زندگی در شرکت های گروه کرده است.

با همکاری شرکت های بیمه آسیا و پاسارگاد در شرکت خودروسازی سایپا، سایپا یدک، امداد خودرو و همچنین شرکت مگا موتور سایپا در جهت تامین منافع کارمندان آن شرکت، اقدام به فروش بیمه عمر و زندگی نموده که با استقبال خوبی از طرف مدیریت و کارمندان این شرکت ها روبرو گردیده است.

لازم به ذکر می باشد این مجموعه در تلاش است تا با هماهنگی های لازم در دیگر مجموعه های گروه خودرو سازی سایپا این امکان را برای دیگر کارمندان گروه خودروسازی سایپا فراهم آورد.

حضور شرکت کارگزاری بیمه سایپا در نشست های استانی

با آغاز نشست های استانی نمایندگی های سایپا که با مدیریت و هماهنگی شرکت سایپا یدک در جهت بررسی مشکلات نمایندگی های خودروسازی سایپا برگزار می شود، کارگزاری بیمه سایپا در جهت اشاعه فرهنگ بیمه و اضافه کردن صنعت بیمه به عنوان نمونه ای از کسب و کار جدید با هدف توجیه نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا و آشنایی هر چه بیشتر ایشان با صنعت بیمه در این نشست ها شرکت می کند.

لازم به ذکر است مدیریت عامل رضوانی پور ضمن شرکت در این نشست ها به ایراد سخنرانی در زمینه صنعت بیمه و لزوم توسعه این صنعت و نحوه همکاری با شرکت کارگزاری بیمه سایپا می پردازد.

برچسب ها:
بیمه
نظر بینندگان
!
!
!