دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
شهرداری باید به مصوبات شورا برای تامین مالی مترو توجه کند
۱۲:۴۳ | ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
ایرانسل2
عضو شو شورای شهر تهران مطرح کرد:

شهرداری باید به مصوبات شورا برای تامین مالی مترو توجه کند

پرشین خودرو: عضو شو شورای شهر تهران گفت: در دوره پنجم شورا و ادوار گذشته مصوبات خوبی برای تامین مالی توسعه مترو پیش بینی شده و به تصویب رسیده است. اما لازم است این تمهیدات از سوی شهرداری تهران و معاونت‌های مجموعه آن مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، مجید فراهانی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه لازم است که به مصوبات شورا در مورد تامین منابع مالی مترو توجه شود گفت: در دوره پنجم شورا و ادوار گذشته مصوبات خوبی برای تامین مالی توسعه مترو پیش بینی شده و به تصویب رسیده است. اما لازم است این تمهیدات از سوی شهرداری تهران و معاونت‌های مجموعه آن مورد توجه قرار گیرد.

 

 

مترو

 

وی اظهازر کرد: بر اساس مصوبه‌ای، باید به میزان 20 درصد بهای صدور مجوز سالیانه ورود به محدوده طرح ترافیک در جهت اجرای پروژه‌های حمل و نقل ریلی هزینه شود و همچنین 2 درصد عوارض بابت صدور پروانه ساختمانی به حساب مترو ریخته شود. درآمد حاصل از خدمات مجتمع های ایستگاهی نیز باید به ساخت و توسعه مترو اختصاص یابد که با این حال در مسیر تامین مالی مترو با مشکلاتی مواجه هستیم و لازم است افشانی شهردار تهران پیگیر این موضوع باشد تا مشکلات حل شود.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!