شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
مرسدس یک مدل جدید مفهومی طراحی کرد +تصویر
۰۸:۱۱ | ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
ایرانسل2

مرسدس یک مدل جدید مفهومی طراحی کرد +تصویر

پرشین خودرو: مرسدس اخیرا از طراحی یک مدل جدید مفهمومی صحبت‌ کرده تا عطش بیشتری را برای دیدن آن ایجاد کند. گزارش‌ها نیز حکایت از نمایش این مدل فوق‌العاده مفهومی در ماه آینده در رویداد خودرویی پبل بیچ دارند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از عصرایران، این مدل که "الکتریک سیلور اروو" نامیده می‌شود و با الهام از خودروهای مسابقه‌ای منحصربه فرد در دهه 1930 ساخته شده است.
 

مرسدس


جزئیات زیادی در خصوص این مدل مفهومی منتشر نشده است، اما آنچه مشخص است، ما با یک خودروی تک صندلی با کابین باز روبه‌رو هستیم. در کاپوت این خودرو بلند و کشیده طراحی شده و باله‌های عمودی در کنار ساختار ایرودینامیکی عقب از جذابیت‌های آن محسوب می‌شوند.

این مدل مفهومی به صورت الکتریکی و برای ارتقای زیر مجموعه برند EQ ارائه می‌شود و قرار است زبان طراحی این سگمنت خودرویی بنز در آینده باشد. گفته می‌شود عملکرد این خودرو شبیه مدل مسابقه‌ای بنز W125 است که در سال 1938 با میانگین سرعت 432.6 کیلومتر بر ساعت حرکت می‌کرد.
 

مرسدس


براساس شنیده‌ها، این مدل با چهار موتور الکتریکی ارائه خواهد شد که مجموع خروجی آنها با گشتاور 1000 نیوتن‌متر به 740 اسب‌بخار می‌رسد. این خودرو از مدل SLS AMG E-Cell بنز بسیار قویتر است و در 3.9 ثانیه به شتاب صفر تا 100 کیلومتر رسیده و با بیشینه سرعت 250 کیلومتردر ساعت به حرکت خود ادامه می‌دهد.
 

مرسدس


با وجود اینکه اطلاعات زیادی در خصوص این خودرو وجود ندارد، اما احتمال دارد مدل‌های تجاری تحت تاثیر این مدل با کد EQ تا سال 2022 میلادی به بازار ارائه شود. قرار است بنز این خودرو را به عنوان نقطه عطف قدرت، ایمنی و بهره‌وری سوخت و ارزش افزوده ارائه ‌کند.
 

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!