یكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
 آریزو5 توربو سدان مجهز و پرتوان بازار شد
۱۵:۴۱ | ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
ایرانسل2
/گزارش خبری/

آریزو5 توربو سدان مجهز و پرتوان بازار شد

پرشین خودرو: آریزو5 با داشتن موتور توربو پر قدرت که توربو آن توسط هانیوال آمریکا طراحی شده است در کنار لیست کاملی از آپشن های رفاهی و ایمنی، این روزها گزینه جذابی برای رقابت با سدان های کره ای، ژاپنی و اروپایی است.

به گزارش پرشین خودرو، یکی از خودروهای سدان که این روزها جایگاه مناسبی را از آن خود کرده، سدان زیبا و مدرن شرکت مدیران خودرو یعنی آریزو5 است. خودروی آریزو5 در سال 95 رونمایی و همزمان با بازار خودروی چین وارد بازار کشور شد و توانست با استقبال گسترده مشتریان روبرو شود.

براساس این گزارش، اواخر تابستان سال 96، مدل توربو این خودرو برای تطابق بیشتر با نیاز و خواسته مشتریان ایرانی وارد بازار شده است.

آریزو5 با داشتن موتور توربو پر قدرت که توربو آن توسط شرکت هانیوال آمریکا طراحی شده است در کنار لیست کاملی از آپشن های رفاهی و ایمنی، این روزها گزینه جذابی برای رقابت با سدان های کره ای، ژاپنی و اروپایی است که با توجه به ظاهر زیبا، امکانات مناسب و توان خوب فنی بسیاری از رقبای کهنه کار را به چالش می کشد.

وجود ایربگ های جانبی و پرده ای و انواع سیستم های پایداری چون کنترل الکترونیکی و سیستم ضد لغزش، کنترل سربالایی، سیستم دوربین داینامیک، اتصال موبایل به مونیتور خودرو و سایر آپشن های رفاهی روز، از آریزو5 چهره ای مصمم برای کسب سهم بالای بازار ساخته است.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!