چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۹ | ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
شرایط فروش خودروهای «ام وی ام» اعلام شد + جزئیات
۱۳:۴۹ | ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/آغاز فروش ایکس 33 اسپورت در نمایندگی های مدیران خودرو؛

شرایط فروش خودروهای «ام وی ام» اعلام شد + جزئیات

پرشین خودرو: با وجود بازار نامتعادل و بسته بودن شرایط فروش بسیاری از شرکت خودرویی، شرکت مدیران خودرو شرایط فروش محصولات خود را با موعد تحویل فوری و 45 روزه در دسترس مشتریان قرار داد.

به گزارش پرشین خودرو، در حالی که بسیاری از شرکت های خودرویی و واردکنندگان رسمی در شرایط نا مساعد اقتصادی فروش محصولات خود را متوقف و یا با بهانه های مختلف اعلام تعلیق فعالیت و یا حتی خروج در ماه های آتی را داشته اند، شرکت مدیران خودرو با هدف ایجاد تعادل و عرضه بدون وقفه محصولات خود در بازار اقدام به عرضه محصولات خود با شرایط فروش متنوع کرده است.

بر این اساس همه محصولات برند MVM مدیران خودرو در نمایندگی‌های مجاز مدیران خودرو در حال ثبت نام و عرضه هستند.

شرایط جاری برای خودرو ایکس 33 اس اسپورت با قیمت قطعی 96 میلیون تومان و موعد تحویل سی روزه در دسترس مشتریان است.

 شرایط فروش خودرو پرطرفدار ایکس 22 نیز با قیمت قطعی 69 و پانصد میلیون تومان در مدل دنده ایی و قیمت قطعی 83 میلیون و ششصد هزار تومان برای مدل اتوماتیک اکسلنت اسپورت و با موعد تحویل 45 روزه در دسترس مشتریان خواهد بود.

 خودرو 315 نیز با دو شرایط نقدی و اقساطی ( شرایط شرکت وفا) و با قیمت قطعی 57 میلیون پانصد هزار تومان و با موعد تحویل فوری برای مشتریان مهیا شده است و در نهایت خودرو 110 اسپورت دو رنگ نیز با قیمت قطعی 41 میلیون و نهصد هزار تومان با شرایط نقدی و اقساطی و دوره های بازپرداخت 12، 18 و 24 ماهه و با موعد تحویل فوری در حال ثبت نام است.

علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی های سراسر کشور ضمن اطلاع از شرایط فروش نقدی و اقساطی خودرو های برند MVM نسبت به تکمیل وجه و نهایی کردن خرید خود اقدام نمایند.

جهت اطلاع بیشتر از شرایط فروش محصولات MVM به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو مراجعه نمایند.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!