جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
پرشین خودرو
رولزرویس تاکسی هوایی با سرعت ۴۰۰ کیلومتر در ساعت ساخت
۰۸:۱۱ | ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
ایرانسل2

رولزرویس تاکسی هوایی با سرعت ۴۰۰ کیلومتر در ساعت ساخت

پرشین خودرو: رولزرویس به علت تولید خودروهای لوکس شهرت فراوانی دارد. اما این شرکت هم در زمینه تولید خودروهای پرنده فعال شده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، این شرکت درصدد تولید تاکسی هوایی خاصی است که می تواند بین ۴ تا ۵ مسافر را با خود حمل کند.

در این تاکسی هوایی از موتور هیبریدی استفاده شده که متشکل از دو بخش برقی و توربینی است که با گاز کار می کند. محصول یادشده قابلیت برخاستن از جای خود به صورت عمودی را دارد و حداکثر سرعت آن به ۴۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد.


حداکثر برد این تاکسی هوایی بعد از هر بار شارژ شدن به طور کامل به ۸۰۰ کیلومتر می رسد که در میان نمونه های مشابه کم نظیر محسوب می شود.

 

تاکسی پرنده

 

این تاکسی هوایی برای برخاستن و نشستن عمودی مجهز به شش پره برقی است و به راحتی می تواند در فضاهای کوچک فرود آید یا آنها را ترک کند. یکی دیگر از مزایای این محصول کم سروصدا بودن آن است که باعث می شود پرواز آن بر فراز شهرها بدون ایجاد آلودگی صوتی ممکن شود.

تاکسی پرنده EVTOL برای خلاف محصولات رقیب دارای باتری کم و بیش کوچکی است که شارژ کردن آن با استفاده از ژنراتور توربین گازی ممکن است. استفاده عملیاتی از EVTOL پس از سال ۲۰۲۰ امکان پذیر خواهد شد.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!