شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نمایش خودروهای گروه خودروسازی سایپا در شیراز
۱۱:۲۱ | ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
ایرانسل 2
/گزارش خبری/

نمایش خودروهای گروه خودروسازی سایپا در شیراز

پرشین خودرو: محصول جدید سایپا با عنوان خودرو زوتی تی600 در نمایشگاه خودرو شیراز معرفی خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، گروه خودروسازی سایپا با هدف معرفی محصولات و خدمات خودرویی خود در هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز حضوری فعال خواهد داشت.

این گروه خودروسازی به منظور معرفی محصولات و خدمات خودرویی متنوع شركت های سایپا، پارس خودرو، سایپادیزل، سایپا- سیتروئن، سایپایدك، زامیاد، امدادخودرو، خدمات فنی رنا، سرمایه گذاری بیمه سایپا، به همراه 14 نمایندگی خدمات فروش و پس از فروش سایپا در استان فارس، در هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز حضور پررنگی خواهد داشت.

 

زوتی تی 600

بر اساس این گزارش، محصولات گروه خودروسازی سایپا در فضایی بالغ بر 3000 مترمربع شامل: كوئیك، سراتو آپشنال، ساینا اتوماتیك، آریوتاكسی، C3 سیتروئن، گروه چانگان : CS35 ، XT Eado، گروه برلیانس : H330، H320 Cross، H220، H230 تاكسی، ساندرو استپ وی، زوتی تی 600، ریچ، پادرا، دركا، استرالیس، ون مسافربری، فوتون 6 و 5/8 تن، كشنده 480KX در معرض دید علاقه مندان و بازدیدكنندگان قرار خواهد گرفت.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز از 26 تا 29 تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس واقع در شیراز، بلوار شهید چمران، شهرك گلستان برگزار می شود.

گروه خودروسازی سایپا در سالن ملاصدرا و فضای باز این نمایشگاه در روزهای یادشده از ساعت 17 تا 22 پذیرای بازدیدكنندگان و علاقه مندان به صنعت خودرو و مردم شریف استان فارس و استان های همجوار خواهد بود.

گروه خودروسازی سایپا به منظور تعامل دوسویه با مشتریان و مردم برای دریافت بازخوردهای لازم در خصوص فعالیت ها و خدمات خود، در نمایشگاه های استانی از جمله در شهر شیراز حضور چشمگیری دارد و تا كنون با مشاركت فعالانه در این گردهمایی های خودرویی در جهت گسترش و تعمیق ارتباط با مشتریان و تامین نیازها و انتظارات آنان گام های اساسی برداشته است و از نتایج برگزاری این نمایشگاه ها در فرایندهای افزایش كیفیت محصول و خدمات بهره می برد.

برچسب ها:
زوتی تی 600سایپا
نظر بینندگان
!
!
!