یكشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
شرکت خودروسازی بوگاتی فراخوان داد
۱۴:۰۲ | ۱۳۹۷/۰۴/۳۱
ایرانسل 2

شرکت خودروسازی بوگاتی فراخوان داد

پرشین خودرو: شرکت خودروسازی بوگاتی خریداران خودروهای بوگاتی شیرون را به علت نقص در نصب کیسه هوا فراخواند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا،  مدتی پیش بود که شرکت بوگاتی به دنبال نقص در جوشکاری خودروی بوگاتی شیرون در اطلاعیه ای از تمامی مشتریانش درخواست کرده بود که با مراجعه به نمایندگی های مجاز آن به عیب یابی و بررسی خودرو بپردازند.

حالا به نظر می رسد که متخصصان فعال در اداره ایمنی بزرگراههای ایالات متحده آمریکا به تازگی دریافته اند که حفاظ حرارتی موجود در کیسه های هوا (Airbags) ممکن است در برخی از این خودروها به درستی نصب نشده باشد و همین سلامت سرنشینان و رانندگان بوگاتی شیرون را به مخاطره خواهد انداخت.

 

بوگاتی


بر اساس نتایج این تحقیقات، متخصصان اعلام کرده اند که شرکت سازنده این کیسه های هوا در رومانی نیز پس از آزمایشات متعدد به چنین مشکلی پی برده است. بنابراین این شرکت خودروسازی دریافت که کارخانه تولیدکننده کیسه های هوا نتوانسته است به درستی حفاظ حرارتی ژنراتور گاز کیسه هوا را بر روی این خودرو مونتاژ کند.

از انجایی که نقص در قسمت های مختلف خودرو می تواند صدمات و خسارات جبران ناپذیری را به خودرو و سرنشینان آن وارد کند، بنابراین بسیاری از شرکت های خودروسازی پس از بررسی و آزمایش های فراوان، آن دسته از خودروهایی را که احتمال می دهند معیوب باشد و یا بعدا با مشکلات فنی مواجه شود، فراخوان می دهند تا صاحبان آنها با مراجعه به نمایندگی و تعمیرگاههای مجاز آن شرکت، به بررسی و کنترل مشکل مذکور بپردازند.

نظر بینندگان
!
!
!