یكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
موافق انتشار اسامی دریافت کنندگان ارز 4200 تومانی هستیم
۱۴:۵۱ | ۱۳۹۷/۰۴/۳۱
وزیر صنعت، معدن و تجارت:

موافق انتشار اسامی دریافت کنندگان ارز 4200 تومانی هستیم

وزیر صمت گفت: اسامی دریافت کنندگان ارز دولتی باید در اختیار سازمان گمرک نیز قرار بگیرد تا این سازمان بتواند در صورتی که کالاهای مورد نیاز کشور وارد نشد به تعزیرات حکومتی اعلام جرم کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایلنا، محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت، در خصوص انتشار اسامی دریافت‌کنندگان ارز 4 هزار و 200تومانی، اظهار کرد: با ارسال نامه‌ای به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده ایم، با انتشار اسامی کلیه افرادی که مراحل مختلف را طی می‌کنند و از تخصیص به تامین اعتبار می‌رسند و ارز 4 هزار و 200 تومانی دریافت می‌کنند، موافق هستیم.

 

ارز

 


وزیر صنعت، معدن و تجارت ، گفت: باید اسامی دریافت کنندگان ارز 4 هزار و 200تومانی در سایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به اطلاع عموم برسد.

شریعتمداری در پایان با تاکید بر اینکه اسامی دریافت کنندگان ارز 4 هزار و 200تومانی باید در اختیار سازمان گمرک نیز قرار بگیرد، تصریح کرد: گمرک از این طریق می تواند ظرف مدت معین در صورتی که کالاهای مورد نیاز کشور از محل تخصیص ارز وارد نشده باشد به تعزیرات حکومتی اعلام جرم کند، انتشار اسامی دریافت کنندگان ارز را از بانک مرکزی خواسته‌ایم و امیدواریم اقدامات لازم را انجام دهد.

نظر بینندگان
!
!
!