یكشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
طرح بیمه تکمیلی رایگان کامیونداران اجرایی می‌شود
۱۳:۱۴ | ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
ایرانسل 2

طرح بیمه تکمیلی رایگان کامیونداران اجرایی می‌شود

پرشین خودرو: رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: طرح گسترده بیمه تکمیلی رایگان رانندگان حمل ونقل بار از اول مرداد اجرایی می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، عبدالهاشم حسن نیا گفت: به منظور رفاه حال  کامیونداران  حوزه حمل‌ونقل جاده‌ای کالای کشور، از امروز (اول مرداد)طرح بیمه تکمیلی برای ۹۰۰ هزار نفر از رانندگان حمل‌ونقل کالا به همراه همسرانشان به صورت رایگان اجرایی می‌شود.بر اساس این گزارش  کامیونداران  شاغل در بخش حمل‌ونقل جاده‌ای کالا می‌توانند با مراجعه به مراکز ارائه کارت هوشمند در سراسر کشور نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

 

 کامیونداران


این گزارش حاکی است مدارک مورد نیاز برای بهره‌مندی از خدمات بیمه تکمیلی رانندگان شامل «شماره شبای حساب بانکی راننده» و «مشخصات شناسنامه ای همسر (کارت ملی و شناسنامه)» است.

بر مبنای این گزارش بیمه تکمیلی  کامیونداران  که همواره یکی از مطالبات رانندگان بوده است با فرایند محور قرار دادن کنترل هزینه بین صاحب کالا، شرکت حمل‌ونقل و راننده اجرایی خواهد شد و مقرر است بدون پرداخت هزینه در فاز نخست  کامیونداران و همسران آنها و در مرحله بعد تمامی اعضای خانواده رانندگان تحت پوشش این بیمه قرار گیرند.

نظر بینندگان
!
!
!