جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
لیست اعلامی وزیر صنعت، غیرکارشناسی، خام و عجولانه بود!
۱۳:۲۶ | ۱۳۹۷/۰۵/۰۳
ایرانسل 2
بیانیه انجمن واردکنندگان خودرو ایران:

لیست اعلامی وزیر صنعت، غیرکارشناسی، خام و عجولانه بود!

پرشین خودرو: دامن زدن به شایعات و تشویش اذهان عمومی جز اینکه بهانه‌ای برای رسانه‌های معاند بوده و موجب اخلال در نظم عمومی شود فایده دیگر نخواهد داشت.

به گزارش پرشین خودرو، انجمن واردکنندگان خودرو در بیانیه ای با توجه به انتشار لیست واردکنندگان خودرو توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت با هدف شفاف‌سازی تخلفات، نکات زیر را اعلام کرد:

لیست مذکور کاملاً به صورت غیرکارشناسی، خام و عجولانه!!!؟ انتشار یافته و تفسیر محتویات را به عهده مخاطب و خواننده واگذار کرده است.

لیست مذکور شامل متخلفان نبوده و فقط اعلام اسامی بوده که در محدوده زمانی خاص اقدام به ثبت سفارش کردند لذا با توجه به اینکه زمان‌های ممنوعیت برای نمایندگی رسمی و غیررسمی مختلف بوده و تشخیص تخلف به عهده مراجع قضایی است. انتشار لیست مذکور که فاقد طبقه‌بندی اطلاعات است جای سوال دارد!

با توجه به شرایط اخیر کشور و بحران‌های موجود دامن زدن به شایعات و تشویش اذهان عمومی جز اینکه بهانه‌ای برای رسانه‌های معاند بوده و موجب اخلال در نظم عمومی شود فایده دیگر نخواهد داشت.

در آخر ضمن حمایت از هرگونه شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی که انجمن واردکنندگان خودرو ایران همیشه پرچمدار و پیشرو در این موضوع بوده است اعلام می‌دارد اطلاع‌ر‌سانی می‌بایستی سنجیده و بعد از کار کارشناسی صورت پذیرفته و موجب تنویر افکار عمومی شود لذا همچنان ضمن برائت اعضاء این انجمن از هر گونه تخلف به زودی اسناد و مدارکی در راستای دفاع از اتهامات وارده تحویل مسئولان قضایی کشور خواهد شد.

 

بیانیه

نظر بینندگان
!
!
!