یكشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
برنامه های تویوتا برای المپیک 2020 + تصویر
۱۱:۰۷ | ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
ایرانسل 2

برنامه های تویوتا برای المپیک 2020 + تصویر

پرشین خودرو: تویوتا تصمیم خود را در خصوص سامانه و فرمت تحرک 2020 توکیو اتخاذ کرده و قصد دارد دسترسی همگانی به فناوری‌های الکتریکی را ایجاد کند. این کمپانی بزرگ ژاپن همچنین قصد دارد استفاده از فناوری الکتریکی، رانندگی خودران، خدمات حمل و نقل و فرآیند تبادلات بین خودرویی را براساس پایه تحرک ارتباطی برای خیل وسیعی از مردم همگانی کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از عصر ایران، قرار است این فناوری‌ها و خدمات در دو سال آینده و به مناسبت برگزاری المپیک 2020 توکیو در اختیار مقامات، ورزشکاران، توریست‌ها، تماشاگران قرار گیرد و ژاپنی‌ها برای تکمیل تجریبات خود در این فاز تنها 2 سال فرصت دارند.

اتوبوس‌های سوخت سلولی "سورا"ی تویوتااتوبوس

 

آکیو تویودا، مدیر عامل شرکت تویوتا در این خصوص گفت: آزادی تحرک قلب شرکت در یک جامعه است و اگر چالشی در این مسیر وجود داشته باشد، تویوتا مایل به همکاری برای حل مشکل است. ما به دنبال امکان حمل و نقل آسان و بی‌مانع هستیم تا بتوانیم در بازی‌های المپیک و پارا المپیک کنترل امور را در دست گرفته و با ایجاد رفاه به تمامی قشرها احترام بگذاریم.

مینیونهای ویژه حمل معلولان در بازی‌های پارا-المپیکخودرو معلولان

 

مفهوم تحرک و حمل و نقل تویوتا در بازی‌های 2020 دور 3 ستون اصلی "تحرک برای همگان"، "پایداری حمل و نقل" و سامانه‌هایی با پایه "فناوری حمل و نقل تویوتا" پایه‌گذاری شده است.

خودروهای آتی تویوتا برای بازی‌های المپیک به سطح 4 خودرانی SAE مجهز خواهند شد. مقامات این کمپانی با استفاده از مدل مفهومی "کانسپت-I" در حال دنبال کردن تکنیک‌هایی هستند که احساسات راننده را دریافته و به آنها واکنش نشان می‌دهد.

لیفتراک‌های سوخت سلولی تویوتا برای حمل ونقل در طول بازیهای المپیک و پارا- المپیک
 

تویوتا

 


از طرفی این خودروسازی قصد دارد از گستره جدیدی از تاکسی‌های جدید در مرکز شهر بهره ببرد که به مسئولان بازی‌ها و ناظران بازی‌ها خدمات ارائه می‌دهند.

تاکسی‌های جدید در مرکز شهر ژاپن
 

یویوتا


سدان "میرای" جدید، اتوبوس‌های سوخت سلولی "سورا" و لیفتراک‌های سوخت سلولی از وسایل مورد نظر تویوتا برای حمل و نقل پایدار در این بازی‌ها هستند. پیش‌بینی می‌شود 15 میلیون توریست برای تماشای این بازی‌ها به جمعیت توکیو اضافه شود و به همین دلیل حمل و نقل امن و کارا نقش به سزایی در برگزاری این بازی‌ها خواهد داشت.

نظر بینندگان
!
!
!