شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ب‌.ام‌.و x2 در برخی از تست های ایمنی رد شد + تصویر
۱۳:۲۱ | ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
ایرانسل 2

ب‌.ام‌.و x2 در برخی از تست های ایمنی رد شد + تصویر

پرشین خودرو: ب‌.ام‌.و X2 نتوانست امتحان بزرگ موسسه بیمه ایمنی بزرگراه آمریکا رابا نمره بالا پاس کند. این خودروی آلمانی حتی نتوانست رتبه "ایمنی برتر" یا " Top Safety Pick" نیز به دست آورد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از عصرایران، این موضع خبر خوشایندی برای آلمان‌ها به شمار نمی‌آید، آنها باید تلاش بیشتری را برای محافظت از سر و گردن مسافران خود انجام دهند.ب ام و

 

این خودرو در بخش محافظت از سر و گردن کم آورد و موفق به کسب رتبه " قابل قبول" شد. ایمنی قابل قبول برای ارزیابان موسسه بیمه ایمنی بزرگراه آمریکا رتبه چندان خوبی محسوب نمی‌‌شود. آنها همچنین نمره به دست آمده در تست محافظت از سر و گردن را غیرمعمول عنوان کرده و آن را برای برندی مانند ب‌ام‌و ضعیف می‌دانند.
 

ب ام و


این در حالیست که ب‌ام‌و x2 مدل 2018 در تست همپوشانی کوتاه از جلو، تست جانبی استحکام سقف رتبه خوب را کسب کرده است. x2 برای رسیدن به درجه بالاتر باید در 5 تست مورد نظر رتبه خوب را به دست می‌آورد و در تست برخورد از جلو امتیازی بیشتر از خوب را کسب می‌کرد.
 

ب ام و

 


X2 ب‌ام‌و چهارمین خودرویی است که در سال جاری رتبه "قابل قبول" را به دست آورده و دیگرخودروهای این سگمنت در ارزیابی رتبه خوب را کسب کردند. رتبه قابل قبول یا خوب برای چراغ‌ها نیز از امتیازات دیگر این ارزیابی محسوب می‌شود که باعث افزایش رتبه ایمنی خودرو از Top Safety Pick یا مدل پلاس آن می‌شود.


ب‌ام‌و X2 از یک موتور 2 لیتری توربو با قدرت 228 اسب‌بخار بهره می‌برد، در دو مدل با قابلیت محرک چهار چرخ و دیفرانسیل جلو ارائه خواهد شد.


ب ام و

نظر بینندگان
!
!
!