سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۰ | ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
جلوگیری از تردد خودروهایی با جرایم میلیونی
۱۴:۵۰ | ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
اجاره خودرو

جلوگیری از تردد خودروهایی با جرایم میلیونی

پرشین خودرو: رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور از توقیف خودروهایی که به مدت 5 ماه جرایم خود را پرداخت نکرده‌اند در طی سفرهای عیدانه خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ مرتضی دهقانی گفت: با هرگونه تخلف حادثه‌ساز در جاده‌های کشور به ویژه در ایام عید به شدت برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه رانندگانی که 2 تخلف حادثه‌ساز را به صورت هم‌زمان انجام دهند، خودروی آنها متوقف و به مدت 72 ساعت توقیف خواهد شد بیان داشت: هیچ‌گونه اغماضی در این رابطه صورت نخواهد گرفت و بهانه‌هایی همچون همراه بودن خانواده پذیرفته نخواهد شد.

این فرمانده انتظامی گفت: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با مقام قضایی امکان توقف خودروها از 72 ساعت فراتر خواهد رفت.

دهقانی ادامه داد: خودروهایی که جرایم بالای یک میلیون دارند در صورت عدم پرداخت از تردد آنها در جاده‌های کشور خودداری خواهد شد و تا زمانی که مبلغ مورد نظر پرداخت نشود خودرو آنها توقیف خواهد ماند.

وی اذعان داشت: هم چنین کسانی که 5 ماه از تخلف آنها گذشته و هنوز اقدام به پرداخت جرایم خود نکرده‌اند پلاک خودروی آنها توقیف و گواهینامه فرد ضبط خواهد شد تا زمانی که فرد جرایم خود را صفر کند.

دهقانی با اشاره به ورود یک هزار دستگاه خودروی گشت نامحسوس به جاده‌های کشور، گفت: با ورود این تعداد خودرو به شبکه کنترل تخلفات پلیس با جدیت بیشتری با متخلفین و حادثه‌سازان برخورد خواهد کرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
جرایم رانندگی
نظر بینندگان
!
!
!