یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۵ | ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
حفظ اعتماد مشتریان و پای بندی به موازین قانونی راهبرد نماینده رنو است
۰۹:۴۵ | ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
اجاره خودرو
نگین خودرو در اطلاعیه ای اعلام کرد:

حفظ اعتماد مشتریان و پای بندی به موازین قانونی راهبرد نماینده رنو است

پرشین خودرو: با انتشار لیست ثبت سفارش های غیرمجاز خودرو، شبهاتی که درخصوص بسیاری از شرکتهای واردکننده متهم در پرونده مذکور وجود داشت، شفاف سازی شد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد: گرچه لیست مذکور ابهاماتی دارد، چرا که فقط یک لیست خام از اطلاعات طبقه بندی نشده است و این ذهنیت را در مخاطب ایجاد می کند که برخی نمایندگان رسمی مرتکب این تخلفات شده‌اند.

نگین خودرو ضمن حمایت از این اقدام اعلام می دارد که همواره با پیروی از قوانین و مقررات جاری کشور و رعایت درستکاری و صداقت در برابر دولت و ملت ایران عمل کرده و نیک نامی و اعتبار امروز حاصل سالها فعالیت و تلاش خالصانه بر مبنای اصول حرفه ای کسب و کار است.

حفظ اعتماد مشتریان و پای بندی به موازین قانونی کشور از مهمترین ارزش های بنیادی شرکت نگین خودرو است که هیچ گاه و تحت هیچ شرایطی حاضر به خدشه دار شدن وجهه ملی و بین المللی خود نخواهد بود.

در خصوص تعداد انگشت شمار خودروهای رنو که در لیست مذکور موجود است، این شرکت اعلام می دارد که ثبت سفارش آنها تماماً توسط شرکت های غیر رسمی و افراد حقیقی بوده که مطلقاً هیچ گونه ارتباط یا تعاملی با شرکت نگین خودرو نماینده رسمی برند رنو در ایران ندارد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!