جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
مردم برای تهیه ارز مسافرتی مشکلی نخواهند داشت
۱۰:۲۱ | ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
ایرانسل 2

مردم برای تهیه ارز مسافرتی مشکلی نخواهند داشت

پرشین خودرو: رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: قطعاً مردم برای تهیه ارز مسافرتی با مشکلی مواجه نخواهند شد، موضوع قطع پرداخت این ارز نیست بلکه سامان‌دهی و اصلاح این رویه در دستور کار است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، علی‌اصغر مونسان در حاشیه نشست با سفرا و رؤسای نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور گفت: موضوع افزایش گردشگران ورودی در این نشست با حضور سفرا و نمایندگان ایران در خارج از کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.وی افزود: خوشبختانه تمام سفرا نسبت به مشارکت و همکاری در زمینه افزایش گردشگران ورودی به کشور ابراز علاقه‌مندی کردند و امیدواریم این روند به توسعه و رونق صنعت گردشگری در کشور کمک کند.

معاون رئیس‌جمهور تصریح کرد: هر نمایندگی در خارج از کشور می‌تواند برای توسعه و رونق گردشگری مفید باشد چرا که در شرایط کنونی، گردشگری کمترین آسیب را می‌بیند و می‌توان با استفاده از ظرفیت‌های این بخش ایران‌هراسی و تبلیغات منفی در مورد ایران را در دنیا کاهش داد.

 

ارز مسافرتی


رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همچنین در مورد ارز مسافرتی گفت: قطعاً مردم برای تهیه ارز مسافرتی با مشکلی مواجه نخواهند شد، موضوع قطع پرداخت این ارز نیست بلکه سامان‌دهی و اصلاح این رویه در دستور کار است.

وی گفت: در مورد این موضوع در کمیته ارز دولت تصمیمات خوبی گرفته شده است تا روش موجود اصلاح شود.

نظر بینندگان
!
!
!