سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
پرشین خودرو
بیشترین سرقت‌های پایتخت مربوط به قطعات و محتویات خودرو
۱۶:۱۵ | ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
ایرانسل 2
جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ اعلام کرد:

بیشترین سرقت‌های پایتخت مربوط به قطعات و محتویات خودرو

پرشین خودرو: جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو را در صدر جرائم سرقت ۴ ماه نخست سال جاری در شهر تهران اعلام کرد.

به گزارش  پرشین خودرو به نقل از باشگاه،  سرهنگ سید محمد حسینی جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ در مراسم اختتامیه پنجمین کارگاه آموزشی استانداردسازی و تعالی رفتار پرسنل کلانتری‌ها که روز پنجشنبه با حضور ۱۵۰ نفر از افسران گشت انتظامی و مأموران ۱۱۰ برگزار شد، بیان داشت در ۴ماهه نخست سال جاری کشفیات کلانتری‌ها در خصوص سرقت نسبت به سال گذشته ۲۲ درصد افزایش داشته است که اجرای طرح های رعد و امنیت محله محور که رئیس پلیس پایتخت به آن تأکید کرده در آن تأثیر بسیار داشته است.

وی افزود: بیشترین نوع سرقت در شهر تهران در ۴ ماهه نخست سال جاری سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو بوده که طرح ریزی‌های ویژه عملیاتی برای پیشگیری و مقابله با آن را به کلانتری‌ها ابلاغ کرده ایم. ضمن آن که همکاری شهروندان و رعایت نکات پیشگیرانه می‌تواند ما را در اجرای این طرح یاری کند.

 

سرقت خودرو


سرهنگ حسینی گفت: پیشگیری انتظامی از وقوع جرائم در محلات با بهره گیری از ظرفیت‌های محلی مهمترین مأموریت گشت‌ها است که عملکرد مأموران گشتی نقش مهمی در افزایش اعتماد شهروندان به کلانتری را به دنبال دارد.

وی در ادامه گفت: هدف از برگزاری چنین کارگاه‌هایی تعالی بخشیدن به رفتار پرسنل در مأموریت های متنوع است تا موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم آورند که در مجموعه فرماندهی پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بهترین اساتید دانشگاهی جهت آموزش نیروها استفاده می‌کنیم و از درگاه‌های مختلف همانند مرکز ۱۹۷و ۱۱۰ در حال رصد رفتار میدانی مأموران هستیم که روزانه تعداد بسیاری تماس با شهروندان داریم تا نحوه عملکرد را ارزیابی کنیم.

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت در پایان اظهار کرد: نحوه رفتار مأموران ۱۱۰ در مأموریت محوله از آنجایی حائز اهمیت است که به عنوان نخستین مداخله گر در مأموریت‌هایی حضور پیدا می‌کنند که شهروندان پلیس را به مدد می‌طلبند و باید ضمن آشنایی به قوانین و مقررات و آگاه سازی شهروندان، رفتاری متناسب با نوع مأموریت داشته باشند که نمونه آن حضور مأموران در صحنه‌های سرقت است که باید با شهروندان مالباخته از آنجا که مالشان از دست رفته است، رفتاری تسکین بخش از خودشان نشان دهند و افسران گشت با حضور در محل سریعا نسبت به پیگیری موضوع اقدام کنند.
 

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!