سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۳۷ | ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
پروژه‌هایی که در اولویت هستند مبنای اجرا خواهند بود.
۱۶:۳۷ | ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
اجاره خودرو
عضو هیات عامل سازمان بنادر ودریانوردی؛

پروژه‌هایی که در اولویت هستند مبنای اجرا خواهند بود.

پرشین خودرو: معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، گفت: در شرایط فعلی و با تغییرات نرخ ارز با توجه به محدودیت منابع، پروژه‌هایی که در اولویت هستند مبنای اجرا خواهند بود.

به گزارش پرشین خودرو، هادی حق‌شناس عضو هیات‌عامل سازمان بنادر و دریانوردی  درباره تاثیر تغییرات نرخ ارز بر پیشرفت برنامه‌های بندری، گفت: برخی از فعالیت‌های سازمان بنادر و دریانوردی با نرخ ارز ارتباط مستقیمی دارد از جمله خرید تجهیزات استراتژیک یا ساخت اسکله از جمله فعالیت هایی هستند که بخش عمده‌ای از آنها به نرخ ارز بستگی فراوانی دارد.


حق شناس تصریح کرد: حتما تغییرات نرخ ارز تاثیرات فراوانی بر پروژه های سازمان بنادر و دریانوردی دارد.

معاون امور دریایی سازمان بنادر ودریانوردی در مورد راهکارهای سازمان بنادر برای کاهش اثرات تغییرات نرخ ارز بر پیشبرد فعالیت‌های بندری، خاطرنشان کرد: معتقدم این دوره، دوره گذار است و طبیعتا پروژه هایی که در اولویت هستند در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 

بنادر


این مقام مسئول در سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام اینکه اجرای طرح جامع بنادر ایران طبیعتا اعتبار زیادی می خواهد، گفت: در شرایط فعلی و با تغییرات نرخ ارز با توجه به محدودیت منابع، پروژه هایی که در اولویت هستند مبنای اجرا خواهند بود.

وی همچنین در بیان راهکارهای میان مدت و بلندمدت سازمان برای کاهش تاثیر نرخ ارز بر پیشرفت برنامه های بندری، گفت: قطعا در درازمدت شرایط خود را تطبیق خواهد داد. زیرا افزایش نرخ ارز اولین بار نیست که رخ داده است در سال های ۹۱ و ۹۲ و ۷۲ تا ۷۵ نیز رخ داده بود. بنابراین این دوره، دوره گذرا است و معتقدم ماندگار و پایدار نخواهد بود.

حق شناس اعلام کرد: مهم این است که بتوانیم مقطع کنونی را به خوبی طی کنیم در مقاطع بعدی حتما، طراحی‌های لازم در اینباره انجام خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!