شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
سایپا برای 500هزار نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد کرده است
۰۹:۲۳ | ۱۳۹۷/۰۵/۰۹
ایرانسل 2
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

سایپا برای 500هزار نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد کرده است

پرشین خودرو: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: این گروه خودروسازی با تولید محصولات متنوع برای حدود 500 هزار نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد كرده است.

به گزارش پرشین خودرو، محسن جهرودی، با اعلام این خبر، گرانی نهاده های تولید خودرو را مهمترین مشكل صنعت خودرو دانست و اظهار داشت: در شرایط كنونی حمایت از كالای ایرانی باید بیش از گذشته در دستور كار تمام مسئولان و مردم قرار گیرد و این موضوع به شكل عملی در صنعت خودرو تجلی یابد.

 

گروه سایپا برای 500هزار نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد کرده است


مدیرعامل گروه سایپا که در حاشیه بازدید جمعی از روسای نمایندگی ها و سفرای جمهوری اسلامی ایران از مركز تحقیقات سایپا سخن می گفت، با تاكید بر نقش مهم صنعت خودرو در حفظ اشتغال جامعه، اضافه كرد: تحریم های ظالمانه، اشتغال و تولید در كشور را هدف گیری كرده است كه باید با همدلی و همت و توان مضاعف این دوره سخت را با موفقیت پشت سر بگذاریم و از تحریم ها عبور كنیم.

جهرودی تاكید كرد: اگرچه تحریم ها بسیار جدی و تهدیدكننده است اما گروه خودروسازی سایپا در سایه تلاش و همدلی با تبدیل تهدیدها به فرصت ها، مسیر سخت پیش رو را با خوداتكایی و تكیه بر توان داخلی با سربلندی و موفقیت طی خواهد كرد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با سیاست های اتخاذ شده و حمایت های دولت و مردم از شرایط فعلی صنعت خودرو با سربلندی عبور كنیم.

نظر بینندگان
!
!
!