یكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
دسترسی به جدول زمان تردد در سامانه « تهران من »
۱۱:۳۵ | ۱۳۹۷/۰۵/۰۹

دسترسی به جدول زمان تردد در سامانه « تهران من »

پرشین خودرو: بنا براعلام معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران در سامانه طرح ترافیک، امکان دسترسی شهروندان به ساعت تردد روزانه خود فراهم شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، دسترسی به جدول زمان تردد در سامانه «تهران من» که گامی جدید در مسیر تحقق ایده شهر هوشمند است محقق شده است.

براین اساس شهروندان تهرانی که در سامانه «تهران من» به نشانی my.tehran.ir ثبت‌نام کرده‌اند، پس از این می‌توانند اطلاعات ترددهای خود را با ذکر تاریخ، ساعت، دقیقه و ثانیه در سایت مشاهده کنند و کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت، به منوی «خودروهای تحت پوشش من» مراجعه کنند و در مقابل مشخصات هر خودرو، با کلیک بر روی گزینه «لیست تردد»، فهرست ترددهای روزانه خودرو را که توسط دوربین‌های طرح ترافیک ثبت شده است، مشاهده کنند.

 

طرح ترافیک

 

همچنین در این فهرست، اولین و آخرین تردد هر خودرو (که مبنای محاسبه نرخ عوارض طرح ترافیک است) با اعلام دقیق زمان قابل مشاهده است و نرخ عوارض محاسبه‌شده برای هر روز نیز مشخص شده است و کاربران همچنین می‌توانند در این فهرست ببینند که آیا هزینه عوارض آن روز با موفقیت از حساب ایشان کسر شده و یا آنکه به علت کسر موجودی، امکان کسر مبلغ وجود نداشته و لذا به حساب بدهی عوارض خودرو منظور شده است؟

بنابراین، تراکنش‌های موفق با عبارت «پرداخت شده» به رنگ سبز قابل تشخیص است و تراکنش‌های ناموفق نیز با عبارت «عدم پرداخت» به رنگ قرمز متمایز شده است. دارندگان خودروها باید مبالغ تراکنش‌های ناموفق را که جمع آنها به عنوان بدهی خودرو اعلام شده است، به حساب خود در همین سایت شارژ کنند تا از جریمه‌های بعدی جلوگیری شود.

نظر بینندگان
!
!
!