جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
بازداشت ۳۵ نفر در پرونده‌های خودرو، سکه و ارز
۱۴:۲۷ | ۱۳۹۷/۰۵/۰۹
ایرانسل 2

بازداشت ۳۵ نفر در پرونده‌های خودرو، سکه و ارز

پرشین خودرو: رئیس پلیس پایتخت گفت: روز گذشته تعداد زیادی از دلالان بازار احضار شدند و آخرین تذکرات به آنها داده شد و پلیس نیز با هماهنگی قوه قضائیه رصد کاملی بر فعالیت آنها دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، سردار حسین رحیمی در جمع خبرنگاران با اشاره به تشکیل چندین پرونده مهم در حوزه ارز، سکه و خودرو در پلیس پایتخت اظهار کرد: به‌دنبال اتفاقات اخیر و با هماهنگی مراجع قضایی، در حال حاضر 7 پرونده بزرگ مفاسد اقتصادی در 3 حوزه ارز، سکه و خودرو در پلیس پایتخت در حال رسیدگی است که تا امروز 35 نفر بازداشت شده‌اند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: همچنین با دستور قضایی 5 نفر از افراد بازداشت‌شده به زندان معرفی شده‌اند.

 

سکه

 

وی در پاسخ به سؤالی درخصوص اقدامات پلیس در کنترل بازار ارز و جلوگیری از فعالیت دلالان گفت: متأسفانه اقدامات دلالان باعث شده تا فضای بازار به‌صورت کاذب ملتهب شود و قیمت‌های مطرح‌شده با توجه به آنکه اصلاً خرید و فروشی انجام نمی‌شود کاذب و دروغین است.

رحیمی گفت: روز گذشته تعداد زیادی از دلالان بازار احضار شدند و آخرین تذکرات به آنها داده شد و پلیس نیز با هماهنگی قوه قضائیه رصد کاملی بر فعالیت آنها دارد.

وی خاطرنشان کرد: نکته حائز اهمیت آن است که دستگاه قضایی و مسئولان نظام و نیروی انتظامی با جدیت برخورد با مفاسد اقتصادی را ادامه می‌دهند.

نظر بینندگان
!
!
!