یكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نگاهی مخفیانه به مدل‌‌های آینده صنعت خودرو + تصویر
۰۴:۲۱ | ۱۳۹۷/۰۵/۱۰

نگاهی مخفیانه به مدل‌‌های آینده صنعت خودرو + تصویر

پرشین خودرو: اجازه دهید نگاهی مخفیانه به مدل‌‌های آینده صنعت خودرو بیندازیم. بازطراحی‌های ویژه، نسخه‌های جدید و انواع اتومبیل‌هایی که انتظار داریم در چند سال آینده معرفی شوند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از عصر ایران، پیش‌بینی آینده به ویژه در صنعت اتومبیل بسیار سخت است، زیرا تمایل و نیاز مشتریان مدام در حال تغییر است و دنیای خودرو نیز با توجه به این تغییر ذائقه سریع عمل می‌کند. به محض اینکه یک خودروساز نمونه جدیدی را معرفی می‌کند، مهندسان، برنامه‌ریزان و طراحان بی توقف به سراغ پروژه بعدی می‌روند به نحوی که اینک می‌توانیم برخی از خودروهایی که قراراست در سال 2021 به دنیای ارائه می‌شوند را بشناسیم. این در حالیست که خودروسازان در مرسوم‌ترین شکل وعده تولید و ساخت خودروهای سال 2019 و 2020 را داده‌اند.

با این وجود گمانه‌زنی‌های زیادی در خصوص این محصولات و فهرست وجود دارد و تقریبا خودروسازان نظر قطعی در خصوص زمان تولید تجاری این محصولات ندارند. 3 سال زمان زیادی برای ایجاد تغییرات احتمالی است. برخی از خودروهای این لیست مانند سدان لامبورگینی در حد یک شایعه است و بقیه مانند ولوو cx90 توسط مقامات رسمی این کارخانه تائید شده‌اند. براساس دانسته‌ها در اینجا نگاهی زودهنگام به خودروهای 3 سال آینده خواهیم داشت.

ب‌ام‌و M2 CSL
 

صنعت خودرو

 


جنسیس اسنتیا

صنعت خودرو

 

کادیلاک اسکالا
 

صنعت خودرو

 


خودروی الکتریکی اینفینیتی 2021صنعت خودرو

 

شاسی بلند الکتریکی لاگوندا

خودرو

 

سدان لامبورگینی
 


صنعت خودرو

 

نیسان نیسمو 370z
 

صنعت خودرو


مرسدس SL 2021
 

صنعت خودرو

 

پورشه تایکان کراس توریسمو 2021

 


پورشه

 

تویوتا 86 2021
 

تویوتا


آئودی Q1 2021صنعت خودرو

 

جگوار "جی- پیس" سال 2021
 

صنعت خودرو


جگوار XK مدل 2021
 

صنعت خودرو

 

لندروور رنج‌روور

صنعت خودرو

 

صنعت خودروولوو CX90 سال 2021

 

صنعت خودرو

نظر بینندگان
!
!
!