جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ممنوعیت خرید و فروش دلار و دیگر ارزها در فرودگاه‌ها
۱۴:۴۲ | ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
ایرانسل 2

ممنوعیت خرید و فروش دلار و دیگر ارزها در فرودگاه‌ها

پرشین خودرو: فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور گفت: خرید و فروش دلار و ارز در فرودگاه‌های کشور ممنوع است و اگر فردی در فرودگاه اقدام به خرید و فروش دلار کند ماموران پلیس حتما با آن برخورد خواهند کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، حسن مهری، درباره فعالیت برخی افراد سودجو در فرودگاه‌های بین‌المللی و فروش دلار و ارز اظهار کرد: خرید و فروش دلار و ارز در فرودگاه‌های کشور ممنوع است و اگر فردی در فرودگاه اقدام به خرید و فروش دلار کند ماموران پلیس حتما با آن برخورد خواهند کرد.


وی با بیان اینکه مبلغ این معامله و مقدار ارز تبادل شده در آن برای پلیس فرقی ندارد، گفت: به طور کلی بحث درباره ممنوعیت فروش دلار و ارز است و نباید در فرودگاه‌ها چنین معامله‌ای انجام شود، بنابراین دیگر تفاوتی ندارد که مبلغ این معامله چقدر است.

 

فرودگاه


فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور با بیان اینکه شهروندان و مسافران باید ارز مورد نیاز خود را از محل‌های مجاز و قانونی تهیه کنند، خاطرنشان کرد: چندی پیش یک راننده‌ تاکسی که اقدام به فروش ارز در یکی از فرودگاه‌ها کرده بود، دستگیر شد، موارد دیگری هم از خرید و فروش ارز در فرودگاه‌ها داشتیم که با آن برخورد شده و پس از تشکیل پرونده متهمان به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.

مهری از فعالیت گشت‌های نامحسوس پلیس فرودگاه برای برخورد با این تخلف نیز خبر داد و افزود: علاوه بر ماموران با لباس پلیس، تعدادی از ماموران ما نیز به شکل نامحسوس اقدام به گشت‌زنی در فرودگاه‌ها و حوزه استحفاطی خود کرده و با خرید و فروش دلار و دیگر ارزها برخورد خواهند کرد.

نظر بینندگان
!
!
!