یكشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
امن ترین شرکت های هواپیمایی دنیا
۲۱:۱۹ | ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
اجاره خودرو

امن ترین شرکت های هواپیمایی دنیا

پرشین خودرو: میلیون‌ها نفر در سراسر جهان بخاطر ترس از پرواز رنج می‌برند. بسیاری از آن‌ها قبل از پرواز احساس نگرانی و سرگیجه دارند، اما بزرگترین ترس آن‌ها سقوط هواپیما است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا ، میلیون‌ها نفر در سراسر جهان از ترس از پرواز رنج می‌برند. بسیاری از آن‌ها قبل از پرواز احساس نگرانی و سرگیجه دارند، اما بزرگترین ترس آن‌ها سقوط هواپیما است. داشتن اطلاعات اضافی درباره شرکت‌های هواپیمایی که با آن سفر می‌کنید می‌تواند به غلبه بر ترس شما کمک کند. در این مطلب امن‌ترین خطوط هوایی دنیا را باتوجه به سال تاسیس، تعداد سوانح هوایی و معیار‌های دیگر مثل راحتی و رضایت مشتری مشاهده می‌کنید.ویرجین استرالیا، استرالیا

ویرجین استرالیا در سال ۱۹۹۹ تاسیس شده و دومین شرکت هواپیمایی بزرگ در استرالیاست. این شرکت هوایی ارزان در صدر امن‌ترین شرکت‌های هواپیمایی قرار دارد، چون از روز تاسیسش هرگز سانحه هوایی بزرگ یا کشنده‌ای نداشته است.

 

امارات، امارات متحده عربی


شرکت هواپیمایی امارات در عمر ۳۷ ساله خود هرگز دچار سانحه هوایی نشده است. امارات بزرگترین شرکت هواپیمایی خاورمیانه است که هر هفته بیش از ۲۵۰۰ پرواز دارد.
 
 

ویرجین آتلانتیک، بریتانیا


شرکت هواپیمایی ویرجین آتلانتیک در سال ۱۹۸۴ تاسیس شده است. در حال حاضر بیشتر فعالیت این شرکت پرواز‌های بین‌المللی طولانی هستند. اگرچه هواپیما‌های آن دچار سانحه شده اند، اما هیچ حادثه مرگباری نداشته اند. در سال ۲۰۱۳ مسافران فرست کلاس پرواز لندن و نیویورک فرصت منحصر به فردی برای دیدن نقاشی‌های یک گالری هنری در هوا را داشتند.
 
 
شرکت هواپیمایی
 

کا ال ام (KLM)، هلند


کا ال ام در سال ۱۹۱۹ تاسیس شد و قدیمی‌ترین شرکت هواپیمایی جهان است. یکی از جالبترین چیز‌ها درباره این شرکت این است که مسافران با دیدن عکس سایر مسافران در شبکه‌های اجتماعی می‌توانند انتخاب کنند چه کسی کنارشان بنشیند. آخرین و بدترین سانحه هوایی آن‌ها در سال ۱۹۷۷ ابوده است.
 
 

ایزی جت (Easy Jet)، بریتانیا

یکی دیگر از شرکت‌های هواپیمایی کم هزینه ایزی جت است که در سال ۱۹۹۵ تاسیس شده و در حال حاضر با جابجایی بیش از ۵۰ میلیون مسافر در سال، بزرگترین شرکت هواپیمایی بریتانیا است. این شرکت از زمان تاسیسش تاکنون حتی یک سانحه هوایی هم نداشته است.

 
 
شرکت هواپیمایی
 
 

فین ایر (Finnair)، فنلاند


این شرکت در ۵۰ سال اخیر دچار هیچ حادثه‌ای نشده است. سالانه بیش از ۱۰ میلیون مسافر با فین ایر سفر می‌کنند، در حالی که جمعیت فنلاند تنها ۵ میلیون نفر است.
 
 
شرکت هواپیمایی
 
 

اتحاد، امارات متحده عربی

شرکت هواپیمایی اتحاد در سال ۲۰۰۳ در ابوظبی تاسیس شد. این شرکت در سال ۲۰۱۳ خدمات پرستار کودک را به مسافرانی ارائه داد که با بچه سفر می‌کنند. در حالی که والدین فیلم می‌بینند یا چرت می‌زنند، پرستاران با بچه‌ها بازی می‌کنند. آن‌ها نقاشی می‌کشند و کاردستی می‌سازند. این شرکت تنها یک سانحه در سال ۲۰۰۷ داشته که هیچکس هم در آن جان خود را از دست نداده است.

 

اسپریت (Spirit)، ایالات متحده آمریکا

شرکت هواپیمایی اسپریت یکی از کم هزینه‌ترین سفر‌ها را در جهان ارائه می‌دهد. این شرکت به مقاصد بی‌شماری در ایالات متحده، کارائیب و آمریکای لاتین سفر می‌کند؛ و در طول تاریخش هیچ تصادف بزرگی نداشته است.

 

لوفت هانزا (Lufthansa)، آلمان

لوفت هانزا ۵۹ ساله و بهترین شرکت هواپیمایی اروپاست. خدمات فوق العاده و استاندارد‌های ایمنی بالا الویت اصلی این شرکت هستند. آخرین سانحه هوایی آن در سال ۱۹۹۳ بوده است.

 

هاوایی، ایالات متحده

یکی از بهترین شرکت‌های هواپیمایی آمریکا، هاوایی است که در سال ۱۹۲۹ تاسیس شده است. هاوایی قدیمی‌ترین شرکت هواپیمایی آمریکاست و تاکنون هرگز دچار سانحه نشده است.

 

کانتاس، استرالیا

کانتاس امروز درست مثل ۹۸ سال پیش شهرت خوبی به خاطر اعتبار و خدمات استثنایی خود دارد. در سال ۲۰۱۵ کانتاس اولین شرکت هواپیمایی بود که به مشتریانش دنیای واقعیت مجازی را در طول پرواز ارائه داد. آخرین سانحه مرگبار این شرکت ۶۰ سال پیش بوده است.

 
شرکت هواپیمایی
 
 

شرکت هواپیمایی بین المللی سوئیس

این شرکت در سال ۲۰۰۲ تاسیس شد و به خاطر استاندارد‌های ایمنی بالایش مشهور است. این شرکت هرگز دچار سانحه نشده است. همچنین به سلامت مشتریانش توجه دارد و به مسافرانی که آلرژی دارند یا لاکتوز را تحمل نمی‌کنند منوی مخصوص محصولات فاقد گلوتن و دسر‌های فاقد لاکتوز ارائه می‌دهد.

 

شرکت هواپیمایی ژاپن


این شرکت بزرگترین شرکت هواپیمایی ژاپن است، ۶۰ سال پیش تاسیس شده و در ۳۰ سال گذشته هیچ تصادف بزرگی نداشته است.
 
 

هواپیمایی سنگاپور، سنگاپور

شرکت هواپیمایی سنگاپور خدمات مشتریان، ایمنی و راحتی فوق العاده‌ای دارد و از سال ۲۰۰۰ دچار هیچ حادثه‌ای نشده است.

 

رویال جردنین، اردن


رویال جردنین در سال ۱۹۶۳ تاسیس شده و به مقصدهای مختلف در چهار قاره پرواز می‌کند. این شرکت در ۳۰ سال اخیر هیچ تصادفی نداشته است.
 
 

هواپیمایی اسکاندیناوی، سوئد


شرکت هواپیمایی اسکاندیناوی در سال ۱۹۴۶ تاسیس شد و هواپیمایی ملی دانمارک، نروژ و سوئد است. آخرین سانحه مرگبار این شرکت در سال ۲۰۰۱ بوده است.
 
 

نظر بینندگان
!
!
!