یكشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
تاخیر پروازهای حج به زیر ۴۰ دقیقه رسید
۱۶:۴۰ | ۱۳۹۷/۰۵/۱۳
اجاره خودرو

تاخیر پروازهای حج به زیر ۴۰ دقیقه رسید

پرشین خودرو: معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی درباره ادامه همکاری ایرلاین‌های خارجی با فرودگاه امام پس از خروج امریکا از برجام و در آستانه اعمال دور جدید تحریم‌ها گفت: تاکنون تردد هیچ یک از ایرلاین‌های خارجی به فرودگاه امام خمینی قطع نشده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایلنا، علی رستمی با بیان اینکه تا کنون هیچ یک از ایرلاین‌های خارجی ارتباط و همکاری خود را با فرودگاه امام قطع نکرده‌اند،‌ اظهار داشت:‌ پس از خروج آمریکا از برجام تا کنون هیچ از شرکت‌های هواپیمایی خارجی همکاری خود را با فرودگاه امام خمینی قطع نکرده‌اند و ترددها مانند سابق انجام می‌شود.

وی درباره تاثیر افزایش قیمت ارز بر انجام سفرهای خارجی از فرودگاه امام در ماه‌های اخیر،‌ گفت: قرار بر این است که آمارتعداد نشست و برخاست پروازها از فرودگاه‌های مختلف را تنها سازمان هواپیمایی اعلام کند.

 

پرواز حجاج

 


معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی با اشاره به انجام سفرهای حج طبق برنامه‌ریزی‌های از پیش انجام شده، ادامه داد: تا کنون تاخیر شرکت‌های هواپیمایی در انجام پروازهای حج زیر ۴۰ دقیقه بوده است و به دو شرکت هواپیمایی که پروازهای حج را از فرودگاه امام انجام می‌دهند اعلام کرده‌ایم که هواپیمای پشتیبان برای پروازها در نظر بگیرند.رستمی با بیان اینکه روزانه ۷ پرواز حج انجام می‌شود،‌ ادامه داد: پروازها در طول ساعات یک شبانه روز توزیع شده‌اند تا مشکلی از نظر ورود حجاج به ترمینال با توجه به کمبود ظرفیت‌ها ایجاد نشود.

وی افزود: پروازهای برگشت حجاج از سوم شهریور ماه آغاز خواهد شد و در پروازهای برگشت ۲۶ هزار و ۹۰۰ نفر از حجاج به فرودگاه امام برمی‌گردند.

نظر بینندگان
!
!
!