جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
پرشین خودرو
سانگ‌ یانگ نخستین وانت پیکاپ برقی را معرفی می‌کند
۰۳:۲۵ | ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
ایرانسل2

سانگ‌ یانگ نخستین وانت پیکاپ برقی را معرفی می‌کند

پرشین خودرو: شرکت کره‌ای سانگ‌ یانگ اعلام کرده است که قصد دارد در آینده‌ای نزدیک نخستین وانت پیکاپ برقی و الکتریکی در جهان را معرفی و رونمایی کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا ، بنابراین بسیاری از شرکتهای خودروسازی در جهان عزم خود را برای تولید انبوه خودروهای برقی جزم کرده و از برنامه‌های خود بدین منظور رونمایی کرده‌اند. افزایش روزافزون خودروهای برقی و محبوبیت استفاده بیشتر از این خودروهای پاک، موجب شده است شرکت های خودروسازی در سراسر جهان به رقابتی تنگاتنگ پرداخته و هر یک از برنامه های خود برای طراحی و تولید خودروهایی بهتر و با توان پیمایش بیشتر رونمایی کنند.


شرکت سانگ یانگ کره جنوبی به تازگی از برنامه های بلندمدت و کوتاه مدت خود در بازه های زمانی ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۵ میلادی پرده برداری کرده است که نشان می دهد دو مدل خودروی شاسی بلند جدید همراه با یک خودروی چند منظوره (MPV) و همچنین یک وانت پیکاپ الکتریکی و کراس اوور برقی را در آینده ای نزدیک معرفی و عرضه خواهد کرد.

 

سانگ یانگ

 

به نظر می رسد که زمان‌بندی این خودروساز کره ای برای عرضه یک وانت پیکاپ تمام برقی و الکتریکی سال ۲۰۲۴ میلادی است که نشان دهنده تلاش این خودروساز برای پیشگام و پیشرو شدن در عرصه تولید خودروهای برقی در جهان است.

این خبر به طور قطع برای تمامی طرفداران خودروهای پاک و دوستداران محیط زیست خبر خوشحال کننده و خوشایندی محسوب می شود چراکه آنها قادر خواهند بود تمامی مدل های موردنظر خود را در نسخه الکتریکی نیز تهیه و خریداری کنند و بدین ترتیب نقش پررنگی در حفظ محیط زیست و کاهش انتشار آلایندگی به جو زمین ایفا کنند.

طبق اعلام این خودروساز، وانت پیکاپ برقی سانگ یانگ به دو موتور و چهار چرخ محرک مجهز است که توان پیمایش ۴۵۰ کیلومتر معادل ۲۸۰ مایل مسافت را دارد.

دولتهای بسیاری همچون انگلستان، فرانسه، نروژ، اسپانیا، یونان، مکزیک، چین و هند از جمله پیشگامانی هستند که قصد دارند به منظور جلوگیری از آلودگی هوا و حفظ محیط زیست، تولید و فروش خودروهای بنزینی و دیزلی را تا دهه ۲۰۳۰ و نهایتا تا دهه ۲۰۴۰ میلادی (حدودا دو دهه آینده) ممنوع و متوقف اعلام کنند.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!