جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
تست عمومی کوییک و ساینا اتوماتیک در نمایشگاه خودرو مشهد
۱۵:۵۴ | ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
ایرانسل 2
/گزارش خبری/ولوو FH500 به مشهد می رود؛

تست عمومی کوییک و ساینا اتوماتیک در نمایشگاه خودرو مشهد

پرشین خودرو: هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد با حضور گروه خودروسازی سایپا و نمایش محصولات جدید این گروه برگزار می شود.

به گزارش پرشین خودرو، گروه خودروسازی سایپا به منظور معرفی محصولات، خدمات و دستاوردهای خودرویی با انواع خودروهای سواری، باری و تجاری تولید شده در شركت های خودروساز خود همچون: سایپا، پارس خودرو، سایپا سیتروئن، زامیاد، بن رو و سایپا دیزل در نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد حضوری همه جانبه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، در هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد خودروی رهام جدیدترین محصول سایپا در معرض دید بازدیدكنندگان قرار خواهد گرفت و همچنین خودروهای كوییك، C3 سایپا سیتروئن، سراتو آپشنال، ساینا اتوماتیك، چانگانCS35، آریو، زوتی T600 ، خانواده برلیانس( H220،H230، H320، H330، كراس320 )، ساندرو استپ وی، پادرا، ریچ، ون مسافری، استرالیس، دوركا، ولووFH500 ، دانگ فنگ HX، فوتون 6 و 5/8 تن و كشنده كاوه از محصولات گروه خودروسازی سایپا برای بازدید علاقه مندان به صنعت خودرو و عموم مردم به نمایش گذاشته می شوند.

در این نمایشگاه دو محصول كوییك و ساینا اتوماتیك توسط علاقه مندان مورد تست قرار خواهند گرفت.

گروه خودروسازی سایپا علاوه بر شركت های خودروساز خود، در قالب شركت های ارائه دهنده خدمات و تامین كننده قطعات مانند: سایپایدك، امدادخودرو، رایان سایپا، سازه گستر، كارگزاری بیمه سایپا، خدمات فنی رنا، طیف سایپا، رینگ سایپا، مدیریت امور مشتریان و اداره رسیدگی به شكایات مشتریان در نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد حضور پر رنگی خواهد داشت.

علاوه بر این شركت ها، 14 نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش گروه سایپا در استان خراسان رضوی برای پاسخگویی به مراجعان و مشتریان در این نمایشگاه شركت خواهند كرد.

گروه خودروسازی سایپا در فضایی به مساحت 5 هزار متر مربع در نمایشگاه خودرو مشهد حضور می یابد و بخش های جانبی غرفه گروه سایپا شامل نظرسنجی از بازدیدكنندگان، برگزاری جنگ شادی بهمراه اجرای طنز، مسابقه پرسش و پاسخ، اجرای استندآپ و موسیقی ( در دو روز اول نمایشگاه) خواهد بود.

گفتنی است هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد از 16 تا 19 مردادماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های شهر مشهد برگزار می شود و عموم علاقه مندان و بازدیدكنندگان می توانند از ساعت 17 تا 23 از این نمایشگاه خودرویی بازدید كنند.

نظر بینندگان
!
!
!